logo

Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2012 vyšly tyto články:

29.1.Vítěznou sérii přerušili BivojovéLTV - KLA 7:6, 17.kolo | Petr ŠikolaMartin Ryneš tvořil jako obvykle se svým bratrem Davidem spolehlivé obranné duo. Na snímku stíhá litvínovského fantoma Daniela Huliče. V pozadí je Ondřej Hertl, který byl před lety některým kladenským vrstevníkům kolegou v regionálních výběrech dorostu za tým "Severozápadu" (v tehdejším členění).
29.1.Holení hlavy zatím nebudeBc. Ladislav Janíček

Po posledním turnaji mladších žáků B, který byl pro nás úspěšný a zajistil nám postup ze skupiny H do skupiny G, jsem slíbil, že pokud na dalším turnaji znovu postoupíme, nechám si jako trenér oholit hlavu "trojkou", tedy dá se říct dohola. Postup se nekonal a mé vlasy zůstanou na hlavě. Přesto za turnaj patří hráčům pochvala. I přes prohraný první zápas se zvedli, předvedli bojovný výkon a konečné třetí místo je zasloužené.

25.1.Nečekaný úspěch elévů BVladimír HončíkPrvní turnaj B družstva elévů ve skupině G se uskutečnil v sobotu 21. 1. 2012 v hale Tatranu Střešovice. Na turnaj jsme jeli v očekávání věcí příštích, protože jsme nedokázali odhadnout, jak konkurenceschopné družstvo máme. Nakonec výsledek vysoce předčil naše očekávání, přestože to pro mnoho hráčů byla první zkušenost se soutěžním florbalem.
23.1.Junioři se rvou o postup - až do poslední vteřinyRoman UrbářJuniorský tým se poprvé v roce 2012 představil v soutěžním zápase a hned to bylo na domácím turnaji. Junioři jakožto lídr tabulky byli favoritem na zisk dvou vítězství, avšak čekaly je náročné zápasy se 3. a 4. týmem průběžné tabulky.
22.1.Účet s Plzní vyrovnánPLZ - KLA 1:5, 16.kolo | Petr ŠikolaOndřej Slivka (na snímku z ukání proti Spartě) zatížil konto Plzeňanů dvěma brankami. Produktivnější byl jen Jan Louvar (1+2). Gólovou premiéru měl tentokrát David Ondrejička.
15.1.Konec dobrý - všechno dobré!KLA - BRO 5:4, 15.kolo | Petr ŠikolaJan Louvar (85) oslavil návrat do sestavy po delší absenci dvěma góly. Na snímku blahopřeje Martinu Holčákovi (17) k prvnímu gólu za Kladno.
15.1.Domácí prostředí na Ruzyni pro mladší žáky BBc. Ladislav Janíček

Úspěšný víkend Kladenských florbalistů měl v neděli pokračování na turnaji mladších žáků v Ruzyni. Nastoupili zde mladší žáci B Kladna ke svému dalšímu turnaji ve skupině H. Rodiče na tribuně jim od začátku turnaje vytvářeli svým halasným povzbuzováním domácí prostředí a jejich výkon gradoval společně s výkonem jejich dětí na hrací ploše.

14.1.Přípravka: blýskání na lepší časyRobert ČermákNa poslední turnaj konaný na domácí půdě se podařilo sestavit dvě družstva. Karel Dufek se ujal 1. týmu složeného ze zkušených hráčů přípravky. Po přesvědčivých výkonech došli malí borci až do finálové skupiny, kde se umístili na 2.místě. Jediná prohra s Black Angles black je připravila o 1 příčku.
14.1.V Kunraticích jako domaRobert ČermákPrvní letošní turnaj v Kunraticích skončil pro 2. tým kladenské přípravky stejným výsledkem jako na Kladně 9. místem. Povrchní pozorovatel by to při účasti 12 týmů mohl považovat za neúspěch. Trenéři ale rozhodně Ne! Byly to slušně sehrané zápasy. Všichni hráči bojovali naplno - jen tentokrát vázla střelba. V každém zápase byla vidět odhodlanost poprat se o výsledek. Ta byla podpořena i výsledky souběžně hrajícího 1.týmu. Proto lze hodnotit vystoupení na turnaji velmi kladně.
14.1.Přípravka přepisuje dějinyRobert ČermákV sobotu se někteří borci přípravky jeli inspirovat do Prahy na zápas našich mužů proti Spartě - viděli výborný výkon a bojovnost celého týmu a rozhodli se, že v neděli na svém turnaji to zúročí. A stalo se.
8.1.Vyloupení Sparta Arény v patnácti obrazechPetr ŠikolaMarek Sluka přispěl k vysoké výhře nad Spartou gólem a asistencí. O bod produktivnější byli v sobotu Martin Ryneš (2+1), Tomáš Leipner a Václav Linhart (1+2). Kladno oplatilo Spartě porážku ze třetího kola ligy, především ale potvrdilo vzestup formy a herní pohody. K úspěchu vedlo disciplinované dodržování stanovené strategie.
1.1.Poslední dva turnaje roku 2011 ukázaly dobrou pohodu starších žáků před Gothia Cup 2012Jiří LukavskýÁčko starších žáků může po půlce soutěže s hrdostí říci, že v řádné hrací době neztratilo ani bod. Trenéři za to hráčům děkují. Oceňují bojovnost, nasazení, chuť vítězit a hlavně týmový duch. To jsou devizy, které by se měly zúročit počátkem ledna na turnaji Gothia Cup ve švédském Göteborgu.

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál