logo

Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Starší žáci se představili v BenešověStanislav MinářStarší žáci se po postupu do vyššího výkonnostního koše představili v Benešově. Bohužel jsme odcestovali jen s 10 hráči a 2 gölmany. Nově se představil obránce Jirka Růžek, posila Dominik Vorlíček, z mladších žáků pak Tomáš Sochor a Mikuláš Plášek. I v této okleštěné sestavě jsme jeli čelit "vyššímu levelu" a s napětím sledovat, jak se kluci poperou z těžší konkurencí, navíc na "klužišti" v Benešově, kde místní povrch určitě nesplnuje kritéria pro kvalitní představení, zejména pro náš aktivní a celoplošný styl.
30.1.Pojeďte s námi na nejdůležitější zápas sezóny!!!Lukáš KříčekZdravím všechny fanoušky juniorů a kladenského florbalu! V sobotu 2. února 2013 se uskuteční ve SH Kralupy nad Vltavou zlomový turnaj pro juniory v této sezóně. Dosud neporažený tým bez ztráty bodu vyzve k odvetnému zápasu 2. tým tabulky, ztrácející na Kladno 3 body, Benešov! A jako předkrm se kladenští bojovníci utkají se třetím celkem tabulky Black Angels!
30.1.Víc už vyhrát nejdeKarel DufekV sobotu 26. ledna jsme vyrazili na turnaj divize A na Barandov do X3M Areny. Naším cílem bylo udržet divizi A. Před turnajem to byl cíl poměrně těžký, protože ve skupině nás čekali Black Angels a TJ Chodov, nad kterými jsme v letošní sezóně zatím nevyhráli ani jeden zápas. No jak se později ukázalo, všechno je jednou poprvé .
29.1.Do třetice už to nevyšlo, aneb béčko elévů spadloVladimír HončíkPoslední lednová sobota přinesla nejen mrazivé počasí do našich luhů a hájů, ale po skončení turnaje také mrazivou náladu mezi hráče elévů B. Přitom jsme odjížděli na pražský Zličín s odhodláním konečně zabrat již ve skupině a vyhnout se souboji o udržení, tak jako na předchozích turnajích. V týmu nebyl ani žádný nováček, pouze některým chyběla zápasová praxe, ale i tak jsme v předvečer turnaje nepropadali trudomyslnosti.
28.1.Co nového u družstva žen?Eliška MoulisováO víkednu se sice odehrál další turnaj (o něm snad příště), Eliška Moulisová zatím hodnotí ty předchozí.
27.1.Dva body ze hry, další zřejmě od zeleného stoluPetr ŠikolaFilip Pacan přispěl k výhře svého týmu třemi body (2+1), stejně jako Jan Louvar. Tříbodový byl i (v pozadí stojící) Dušan Přívara (1+2). První třetina naznačovala hladký průběh zápasu, Draci to ale rázně popřeli ve druhém dějství. Nakonec se rozhodovalo až v prodloužení. Bod navíc nám pravděpodoně daruje předpokládaná kontumace zápasu.
27.1.Z Neratovic jsme přivezli postupLajanV prosinci 2012 jsme turnaj v Neratovicích nezvládli a sestoupili o skupinu níže, 19. ledna 2013 jsme se do Neratovic opět vrátili a vybojovali zde postup. Ten jsme sice hodně chtěli, ale těsně před turnajem by v něj věřil asi málokdo. Přislíbená výpomoc elévů se nekonala - dali přednost večerní exhibici, byť se dalo zvládnout obojí. Z pěti hráčů trénujících s A mužstvem na turnaj nakonec mohli jen dva a z našeho kádru vlivem nemocí nebo lyžařských výcviků chybělo dalších pět hráčů.
22.1.Zvířátka ochočenaJan BukVstup do nového roku 2013 vyšel mužskému béčku výborně. Po výhrách nad Klokany a Pantery na domácích palubovkách se posunulo na průběžné 3. místo 2. ligy mužů!
21.1.Výkony přípravky lepší než umístěníVladimír HončíkDružstvo přípravky má po Novém roce skutečně napilno, neboť během prvních tří týdnů roku 2013 zvládla již dva turnaje. Týmy této nejmladší kategorie si daly dostaveníčko již tradičně v Kunraticích a rozpis turnaje připravil každému družstvu čtyři zápasy. V naší sestavě byl jediný úplný nováček – Monika, jejíž přítomnost byla pro nás nakonec velmi důležitá, ale o tom až dále.
21.1.ŠFL generuje talenty - Jan BalvínPetr ŠikolaŠkolní florbalová liga po úspěšném premiérovém ročníku prochází už svou druhou sezónou. Je dostatečně znám její primární cíl - přitáhnout děti k aktivnímu trávení volného času sportováním. Projevil se ale vedlejší efekt - občas se objeví florbalový talent, který posílí řady FBC. Na jednoho z nich - Jana Balvína - upozornil trenér Standa Minář.
19.1.Na "kdyby" se nehraje...Petr ŠikolaPravdivé je toto tvrzení "otce všech trenérů" Karla Brücknera. Kdyby útočníci trefovali soupeřovu bránu, kdyby obrana zachytila jeho brejky... jenže také: kdyby se "Cmíry" tak nečinil, mohlo být hůř.
17.1.Rozjetý vlak JUNIOR EXPRESS pokračuje do stanice EXTRALIGALukáš KříčekPo zimní přípravě a odpočinku v podobě vánočních prázdnin se zase naplno rozběhla soutěž juniorů. Pro Kladno to znamenalo dvojzápas s Viking Kobylisy a Bučis team. Zatímco Vikingové bojují o záchranu, Bučis se pere v horních patrech tabulky. Znamenalo to tedy,že můžeme čekat dva velmi odlišné zápasy.
16.1.Béčko čeká zvířecí dvojbojJan BukMužský B-tým se tento víkend představí na kladenské půdě. Stejně jako v minulém domácím víkendu vystřídá obě haly. V sobotu poměří síly s Klokany – Bohemians B a v neděli s pražskými Pantery.
16.1.Když se daří, tak se daří!Karel DufekV sobotu 12.1 jsme vyrazili na letošní 6. turnaj elévů, tentokrát na skupinu B do haly SH VŠE v Praze. Čekali nás tradiční a zároveň těžší soupeři Sparta Praha A a Bučis Team A.
16.1.Bioska poprvé přivítá tým z HrabovéPetr ŠikolaAno, tým hostí jsme dříve znali pod názvem 1. MVIL Hrabová. A když se obě mužstva setkala v 1. lize poprvé - v době, kdy byl pořízen tento historický snímek - hrál náš A tým ještě v "přetlakové aréně" v Rozdělově.
15.1.Naše B 12 ve Švédsku ostudu neudělaliLída a Ivouš

Den "D" nastal 1. ledna po sedmnácté hodině, kdy se prázdné parkoviště před zavřenou Oazou začalo plnit auty, ze kterých postupně vystupovali děti i dospělí obložení toolbagy, kufry, cestovními taškami, spacáky a dalšími potřebnými zavazadly, která z aut postupně nakládali do přistaveného dvoupatrového autobusu. Jakmile byla bagáž naložena, nastoupila i sedmdesáti-členná posádka složená z mladších žáků, starších žáků, dorostenců, trenérů a partičky rodičů - fanoušků a vyrazila směr Goeteborg. Po dlouhé a často i dobrodružné cestě jsme do tohoto švédského města nakonec zdárně dorazili a mohli se těšit na úvodní zápasy Gothia Innebandy Cupu, kam naše děti přijely reprezentovat a nevedly si vůbec špatně.

14.1.Napodruhé to na Zličíně vyšlo!Jan Buk(ilustrační foto) Starší žáci B vstoupili do roku 2013 turnajem na pražském Zličíně, kde se již jednou představili, a obsadili tehdy v turnaji stříbrnou pozici. Tentokrát své umístění ještě vylepšili.
14.1.Poločas snů zachránil elévům B skupinu DVladimír Hončík(ilustrační foto) V sobotu 12. 1. 2013 vyrazilo družstvo elévů B k dalšímu turnaji do Letnaň s jednoznačným cílem předvést lepší výkon než při posledním vystoupení a pokusit se o lepší umístění. To druhé se sice nepodařilo naplnit, ale herně to již lepší bylo. To neznamená, že před námi není ještě hodně práce, ale o tom až později. Při skládání týmu jsme museli respektovat fakt, že z různých důvodů jsme neměli k dispozici všechny hráče, na které jsme mysleli. Není to ale tak, že by ti co hráli, byli horší, než ti co nemohli jet. Chtěli jsme spíše naplnit to, co jsme napsal po minulém turnaji, že příležitost dostanou i další děti. Nakonec jsem měl k dispozici 11 hráčů do pole a z mladších žáků zapůjčenou Týnu Janglovou do branky.
14.1.Starší žáci se představili na ZličíněStanislav MinářNěkdy v redakci žehráme na nedostatek zpravodajství ze zápasů jednotlivých kategorií. Tentokrát jsme ale obdrželi hodnocení turnaje béčka starších žáků od obou trenérů. Předchozí článek Honzy Buka tedy můžete porovnat s tímto od Standy Mináře a přesvědčit se, jak trenérské duo souzní:
13.1.Držíme osmé místoPetr Šikola(smímek z domácího utkání) Ano, přes prohru na půdě lídra tabulky zůstáváme na osmém místě. Poprvé v historii vzájemných zápasů Kladna a Pardubic v 1. lize i extralize vyhrál domácí tým. A to vinou námi lehkovážně odehrané první třetiny a nevyužitých přesilovek. Kladem jsou naopak ubráněná oslabení, srovnání hry ve druhé třetině a přetlačení soupeře ve třetí části.
Další stránky
12>>

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál