logo

Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.1.KLADENŠTÍ SUPERFINALISTÉ ZVOU DO O2 ARENY!Radek ŠikolaKanonýři nabízí svým členům, jejich rodinám a přátelům vstupenky na Superfinále florbalu 2017 do pražské O2 areny. Letošní ročník se uskuteční 17. dubna, tedy na Velikonoční pondělí a bude nejméně pro další dva roky posledním v Praze. Finále Extraligy žen začíná ve 13:00. Zlatý hřeb celé sezony v podobě finále Tipsport Superligy přijde na řadu v 16:00.
30.1.Kanonýři výjezd do Brna v body neproměniliBRN - KLA 10:7, 18.kolo | Radek ŠikolaOsmnácté kolo nejvyšší soutěže zavedlo Kanonýry do jihomoravské metropole. K vidění bylo celkem sedmnáct branek, diváci si tedy přišli na své. Brno se vítězstvím 10:7 přiblížilo jistotě play off. Kladno si zřejmě definitivně zajistilo klid na přípravu před play down. V normální hrací době nezvítězilo již podesáté za sebou.
27.1.Kanonýři přišli o „Albína“. Dušan Přívara se zranilRadek ŠikolaUtkání v Otrokovicích nevzalo Kladnu pouze potřebné body, část sebevědomí a poslední reálnou šanci na účast v play off. Kanonýři také přišli o jednu ze svých opor. Dušan Přívara si z utkání odnesl nepříjemné šrámy.
26.1.Vyhne se buldok ráně z kanónu? Kanonýři jedou do BrnaBRN - KLA 10:7, 18.kolo | Radek ŠikolaKladenští Kanonýři se v rámci osmnáctého kola Tipsport Superligy vypraví do Brna. Buldoci z osmi utkání, které hráli doma, vyhráli pouze třikrát. V kombinaci s těsným výsledkem posledního vzájemného duelu, kdy Brno zvítězilo pouze 4:3, dává Kanonýrům slušné papírové vyhlídky pro bodový zisk.
24.1.Přívara: Věděli jsme, že když prohrajeme, není šance na play offOTR - KLA 7:1, 17.kolo | Radek ŠikolaPoslední utkání Kanonýrům krutě nevyšlo. V Otrokovicích dostali nakládačku a prohráli 1:7. Své dojmy nám tentokrát poskytl střelec jediné branky Kladna Dušan Přívara.
23.1.Kanonýři vezou z Otrokovic debaklOTR - KLA 7:1, 17.kolo | Radek ŠikolaOtrokovice doma často neprohrávají, to je známé pravidlo. Přesto na jejich půdu Kanonýři cestovali s odhodláním vrátit Panthers porážku z domácího utkání. Smělý plán se bohužel nepodařilo naplnit a kladenští hráči si do autobusu na zpáteční cestu museli přibalit i debakl 1:7.
19.1.Kanonýry čeká peklo, cestují na horkou půdu do OtrokovicOTR - KLA 7:1, 17.kolo | Radek ŠikolaSedmnácté kolo Tipsport Superligy zavede kladenské Kanonýry na horkou půdu do Otrokovic. Nedá se říct, že by Panthers na domácí půdě rozdávali body zadarmo. Spíše naopak. V letošní sezoně ze sedmi domácích utkání prohráli pouze dvě. Vítězství si odvážely týmy Mladé Boleslavi a Pardubic. Otrokovice během probíhajícího ročníku zatím posbíraly 20 bodů a drží osmou pozici v tabulce. Kladno získalo 13 bodů. Tato sbírka řadí Kanonýry na poslední příčku nejvyšší soutěže. V minulém vzájemném měření sil v rámci desátého kola zvítězily Otrokovice na kladenské půdě 8:5.
19.1.Roman Urbář v pozici televizního expertaRadek ŠikolaRoman Urbář, dlouholetý hráč a trenér našeho klubu obdržel nabídku podílet se na televizních přenosech ze švédské SSL na Nova Sport. Bývalý kapitán juniorského celku a opora A-týmu z dob prvních tažení do nejvyšší soutěže usedl do křesla experta po bok zkušeného komentátora Tomáše Borovce.
18.1.Pertlík: Věřím, že nás prohra s Vítkovicemi nepoznamenáKLA - VIT 5:9, 0.kolo | Radek ŠikolaKanonýrům se nepodařilo navázat na vítězství s mistrovským Chodovem. Vicemistr z Vítkovic další velké překvapení Kladnu nepovolil. Svůj pohled na vystoupení proti ostravskému týmu poskytl obránce Antonín Pertlík.
17.1.Začátek roku doma Kanonýrkám nevyšelagentkaleaPrvní zápasy roku 2017 čekaly na kladenské Kanonýrky doma. Zatímco v sobotu přivítaly hráčky poslední České Lípy, v neděli naproti tomu poměřily síly s prvním týmem tabulky – Mladou Boleslaví.
15.1.Další zázrak se nekonal. Kanonýři doma podlehli VítkovicímKLA - VIT 5:9, 0.kolo | Radek ŠikolaV rámci šestnáctého kola přicestoval na kladenskou půdu vicemistr z Vítkovic, který venku nedokázal zvítězit v posledních pěti případech. Kanonýři si tedy po vítězství na Chodově brousili zuby na dalšího účastníka loňského Superfinále. Vítkovice ale nakonec černou sérii přerušily, když na Kladně zvítězily 9:5.
12.1.Barbora Hubrová: V týmu panuje pohoda a do zápasu jdeme všechny s chutíRadek ŠikolaBarbora Hubrová, kapitánka ženského týmu Kanonýrek, vede svůj tým za vytouženým postupem do osmičky vyvolených pro play off 1. ligy žen. Nejproduktivnější hráčka a nejlepší střelkyně svého týmu pohovořila o ambicích a možnostech ženského florbalu na Kladně.
12.1.Na Kladno míří vicemistr. Kanonýři hostí VítkoviceKLA - VIT 5:9, 0.kolo | Radek ŠikolaTipsport Superliga o víkendu pokračuje svým šestnáctým kolem. Kladenští Kanonýři v něm hostí vicemistra z Vítkovic. Ostravský tým zatím disponuje sbírkou 25 bodů, která ho řadí na čtvrté místo tabulky nejvyšší soutěže. Kladno opatruje svých poctivých 13 bodů. V jedenáctém kole Kanonýři svému nedělnímu soupeři podlehli po obrovském dramatu na jeho půdě 5:6.
11.1.Zahalka: Na Chodově jsme předvedli koncentrovaný a sebevědomý výkon CHO - KLA 6:7, 0.kolo | Radek ŠikolaOhlédnutí za utkáním na půdě mistrovského Chodova, ve kterém Kanonýři dokázali senzačně zvítězit po samostatných nájezdech, vám přináší kvarteto Jan Zahalka, Tomáš Cmíral, Jan Řehoř a Marek Soukup.
10.1.Tomáš Nushart: Aktuální umístění určitě nemůžeme považovat za úspěchRadek ŠikolaTomáš Nushart je opravdovým klenotem Kanonýrů Kladno. Nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec kladenských florbalistů patří v kanadském bodování celé Tipsport Superligy po celou sezónu do první desítky. Sám by si přál, aby se jeho forma více odrážela na výsledcích celého týmu.
9.1.Kanonýři šokovali mistra. Z Chodova si vezou výhru po nájezdech!Radek ŠikolaA-tým Kanonýrů si v rámci nedělního patnáctého kola Tipsport Superligy vyšlápl na mistra z Chodova. Z Jižního Města si veze dva body za vítězství po nájezdech. Jedná se bezesporu o největší překvapení kola.
7.1.Junioři: První příběh v novém roce, aneb přiblížení se k našemu cíli!StagePrvní utkání v novém roce a hned domácí dvojutkání v naší krásné hale Bios. Jelikož chceme vytvořit v našem týmu co největší konkurenci a o tréninky mít boj o sestavu, rozhodli jsme se nominovat pouze 12 hráčů do pole, kterým jsme věřili. Dáváme jasně najevo, že k našim cílům nás přivedou jen ti nejlepší s důrazem na práci v tréninku.
6.1.Jan Balvín: S juniory chceme postoupit do nejvyšší soutěžeRadek ŠikolaJan Balvín, mladý obránce a kapitán juniorského celku Kanonýrů už pomalu pokukuje po kabině elitního A-týmu mužů. V této sezóně jako správný vůdce táhne svůj tým za postupem do nejvyšší juniorské soutěže.
5.1.Kanonýři se v neděli představí na půdě mistrovského ChodovaRadek ŠikolaDo nového roku vstoupí Kanonýři Kladno svým patnáctým zápasem. V neděli míří na Jižní Město, kde se v rámci dalšího kola Tipsport Superligy utkají s mistrovským Chodovem. Úřadující šampion nejvyšší soutěže má na kontě zatím 32 bodů, což jej řadí na druhé místo soutěže. Kladno si hýčká skromnější sbírku 11 bodů. Ve čtvrtém kole Kanonýři svému nedělnímu soupeři doma podlehli vysoko 5:12.
4.1.Vojtěch Pfaur: Vždy chci hrát tu nejvyšší možnou soutěžRadek ŠikolaDrobný útočník Vojtěch Pfaur patří k velkým nadějím Kanonýrů. Technicky velmi dobře vybavený hráč je bodovým lídrem týmu dorostenců a nejlepším nahrávačem celé soutěže.
Další stránky
12>>

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál