logo

Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2018 vyšly tyto články:

17.1.Kanonýři v sobotu hostí poslední tým tabulkyRadek ŠikolaV sobotu dorazí do kladenské sportovní haly BIOS florbalisté Svitav. Poslední tým tabulky 1. ligy se bude na kladenské půdě pokoušet napravit dojem z nepovedené sezony, ve které v 17 utkáních dokázal naplno bodovat pouze čtyřikrát.
16.1.Spuštěny přihlášky na Letní florbalový kemp 2018RedakcePočínaje dneškem bylo spuštěno přihlašování do Letního Florbalového Kempu 2018. Letošní ročník je již pátým v pořadí a náš kemp tak oslaví půlkulatiny.
16.1.Kanonýři podlehli Black Angels. Poslední část prohráli 0:4Radek ŠikolaKanonýři v sobotu zavítali na půdu čakovické sportovní haly, kde své domácí zápasy hraje pražský celek Black Angels. V posledních letech jsou ve vzájemných soubojích úspěšnější černí andělé a nejinak tomu bylo i tentokrát.
16.1.Turnaj regionálních výběrů: Starší žáci zlatí, dorostenci pátíRadek ŠikolaUplynulý víkend nabídl turnaj regionálních výběrů. Starší žáci se utkali v pražských Kunraticích, dorostenci si dali dostaveníčko v Třeboni. V týmech Středočeského kraje se objevilo celkem deset reprezentantů kladenských Kanonýrů. Pět v dorosteneckém výběru a pět ve starších žácích. Mladší z obou kategorií dokázala celý turnaj ovládnout. Dorost skončil pátý.
11.1.Smlouva s hráčem je dnes naprosto nezbytná záležitost, říká předseda Kanonýrů Zdeněk JirákRadek ŠikolaZdeněk Jirák, předseda Kanonýrů Kladno, v minulých dnech podepsal hráčskou smlouvu s obráncem dorosteneckého týmu Kanonýrů Vojtěchem Novákem. Ten se tak stal nejmladším hráčem v historii kladenského florbalu, který se klubu upsal. Nejen tento konkrétní akt, ale také celou situaci ohledně hráčských smluv kladenský boss osvětluje v rozsáhlém rozhovoru.
11.1.Vojtěch Novák podepsal smlouvu. Jako nejmladší hráč v klubové historiiRadek ŠikolaObránce dorosteneckého a juniorského týmu Kanonýrů Vojtěch Novák se stal nejmladším hráčem historie kladenského florbalu, který s klubem podepsal smlouvu. Talentovaný odchovanec v červnu loňského roku společně s dalšími Kanonýry Matyášem Bachmaierem a Jakubem Dufkem vyhrál Olympiádu dětí a mládeže. Nyní se rozhodl svou další budoucnost spojit s modrobílými barvami Kladna.
11.1.Mayer po prohře s Ostravou: Celý zápas jsme měli převahuRadek ŠikolaV nedělním domácím utkání s Ostravou podlehli Kanonýři 5:6 v prodloužení. Přestože svého soupeře výrazně přestříleli, z utkání si odnesli pouze jeden bod. Miroslav Mayer, nová posila kladenského týmu, která nastoupila poprvé v základní sestavě, bere utkání jako zbytečnou ztrátu dvou bodů.
11.1.Kanonýři se pokusí vrátit Black Angels porážku z domácího utkáníRadek ŠikolaKladenští florbalisté v sobotu míří na půdu čakovické sportovní haly, kde je doma jejich pražský soupeř Black Angels. Černí andělé v říjnu zvítězili na Kladně 6:5 v prodloužení. Kanonýři tedy mají svému soupeři co vracet.
11.1.Kanonýři vyšlou na turnaj výběrů desítku hráčůRadek ŠikolaO víkendu se v Třeboni odehraje turnaj regionálních výběrových týmů starších žáků a dorostu. Kladenští borci budou reprezentovat výběr Středočeského kraje.
10.1.Starší žáci B končí na PFC 2018 v osmifináleJan NovákPrvní lednový víkend se v Praze uskutečnil druhý ročník mládežnického turnaje Prague Floorball Cup 2018, kterého se zúčastnilo i několik družstev Kanonýrů, mezi které patřili i Starší žáci B. Ve skupině jsme postupně změřili síly s týmy FBŠ Slavia Plzeň, Florbal Židenice, FBC Panthers Liberec a FbK Olymp Praha. Výsledkově se nám dařilo a díky tomu jsme se ve skupině umístili na krásném druhém místě, které nás posunulo do osmifinále. V něm jsme narazili na tým FBC Draci Říčany.
8.1.Kanonýři byli lepší. Proti Ostravě však brali pouze bodRadek ŠikolaKanonýři v neděli přivítali na svém hřišti ostravský MVIL. V souboji sedmého týmu tabulky s druhým jasně dominoval ten hůře postavený. Kanonýři svého soupeře přestříleli v poměru 30:17. Přesto z utkání brali pouze bod za prohru v prodloužení.
5.1.V prvním zápase nového roku Kanonýři hostí ostravský MVILRadek ŠikolaNa Kladno dorazí 1. MVIL Ostrava WOOW, druhý tým průběžné tabulky 1. ligy mužů. Vzhledem k odloženému 6. kolu, kdy měli Kanonýři cestovat do moravskoslezské metropole, se oba soupeři v letošní sezoně utkávají poprvé. Přestože oba celky od sebe v tabulce dělí pět pozic, Kanonýři na Ostravu ztrácí pouhých pět bodů.

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

PŘÍPRAVKA

- Přípravka se sejde k prvnímu tréninku v pondělí 18.9. v 16:00 ve SH BIOS. (4.9.2017 - 16:06)

Anketa 
 

 


 

 

 

 

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál