logo

Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Ženy' vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
22.2.2017Kanonýrky play off neudrželyagentkaleaJako obvykle vyrazily Kanonýrky do souboje v okleštěné sestavě, tentokrát proti Wizardkám, se kterými sehrávají vzájemná utkání, kam jejich paměť sahá.
14.2.2017Kanonýrky na body s Texasem nedosáhlyagentkaleaV sobotu přivítaly Kanonýrky v domácí hale BIOS na čtvrté příčce umístěný FBC Texas, který je sice v první lize nováčkem, ale výsledkově se drží hned za florbalovými kvalitami v podobě Tatranu, Plzně a Boleslavi. Domácí čekalo těžké utkání, a to ještě za situace, kdy se poporvé po dvouměsíční vynucené kotníkové pauze vrátila Terka Maršíková, kdy Anička Horáková sotva přestála zákeřný moribundus, který jí nedovolil odehrát poslední zápas s Táborem a tým musel být doplněn třemi juniorkami, které přijely rovnou ze svého turnaje, kde odehrály každá skoro hodinu a půl čistého času na hřišti.
14.2.2017Z Plzně si juniorky odváží bodagentkaleaTuto sobotu zajížděly naše juniorky do Plzně, kde je čekali dva rozdílní soupeři. První zápas silný Chomutov, druhý nováček soutěže - Roudnice nad Labem.
17.1.2017Začátek roku doma Kanonýrkám nevyšelagentkaleaPrvní zápasy roku 2017 čekaly na kladenské Kanonýrky doma. Zatímco v sobotu přivítaly hráčky poslední České Lípy, v neděli naproti tomu poměřily síly s prvním týmem tabulky – Mladou Boleslaví.
7.12.2016Kanonýrky: Poslední hrací víkend roku za 3 body agentkaleaO víkendu ženy odehrály svoje poslední utkání v roce 2016 na hřištích Chomutova a Litvínova, zároveň tak zahájily útok na udržení se v osmičce pro play off první ligy žen.
9.11.2016Boj, který Kanonýrkám body nepřinesl agentkaleaV posledním domácím víkendovém dvojzápase tohoto roku se představily Kanonýrky nejprve proti extraligu opustivšímu týmu Tatranu, následně naopak proti nováčkovi z 2. ligy, týmu Wizards.
1.11.2016Třetí víkend za tři bodyagentkaelaePoslední říjnovou neděli čekaly juniorské Kanonýrky dva zápasy v nezvykle rychlém sledu. Do obou zápasů jsme měli samozřejmě stejný cíl, a to vyhrát. V hale vládla od začátku mezi týmy (vzhledem ke sdíleným šatnám), pořadateli a rozhodčími vcelku přátelská atmosféra, takže chuť do hry byla velká.
25.10.2016Nebe a dudy na domácí půděagentkaelaeV sobotu čekal na Kanonýrky soupeř Banes Soběslav – tým, který aktuálně okupoval poslední příčku tabulky a zatím si nepřipsal ani bod. V neděli přijely do BIOSky hráčky Tábora, které by výhra posunula v tabulce před domácí tým.
10.10.2016Nájezdové štěstí a urputná obranaMulisoO víkendu čekaly kladenské Kanonýrky dva naprosto odlišné zápasy se soupeřkami z opačných konců tabulky, do té doby poslední Česká Lípa a naopak Mladá Boleslav, která měla v prvních čtyřech zápasech průměr skoro 10 vstřelených branek na zápas.
3.10.2016První výjezd Kanonýrek bez boduE-MoulisováPo dvou kolech, ve kterých vybojovaly Kanonýrky v domácím prostředí 4 body, se rozjely do Prahy, kde na ně čekaly původní hráčky Elite Praha B, nyní schované pod dresy FBC Texas.
26.9.2016Starší žákyně: Po roce opět 7 statečnýchLipliV sobotu začala sezóna i našim starším žákyním. Turnaj se konal na Jižním městě, v hale Jedenáctka a naše nejmladší dívčí družstvo pod vedení Tomáše Leipnera tam čekal FAT PIPE Florbal Chodov, FBC Start98 Kunratice a TJ Sokol Nové Strašecí. Stejně jako před rokem, odjelo na turnaj 7 Kanonýrek, které před sebou měly nelehký boj proti týmům s patnácti i více hráčkami. Soutěž se hraje s pěti hráčkami v poli a brankářkou a utkání trvá 2x12 minut čistého času.
21.9.2016První ligové bodyRedakceDo letošní sezóny vstoupily kladeňačky domácími zápasy proti Chomutovu a Litvínovu, z nichž obzvlášť Litvínov nebyl nikdy naším oblíbeným soupeřem.
9.9.2016Pohárová vybíjenáRedakceLetošní Pohár se bohužel přes nadějené vyhlídky stal smutnou kapitolou před začátkem letošní první ligy žen, kdy se před turnajem sešlo tolik omluv, že do fyzicky nejtěžšího víkendu v sezóně odjížděly kladeňačky s ani ne dvěmi kompletními lajnami a díky dalším zraněním jej dohrávaly už na pokraji svých sil a v až komické počtu.
29.8.2016Ženy na Czech openuRedakceŽeny se jako každý rok přihlásily do Czech openu, kde se poprvé představily pod vedením nové trenérky a bývalé hráčky Elišky Moulisové. Hlavním cílem turnaje bylo ostré vyzkoušení nových posil družstva, ať už jde o kladenské juniorky Terku Šulcovou a Míšu Adamcovou, nebo o posilu z pražského družstva Terezu "Leoš" Maršíkovou, které všechny nastoupily za Kladno v ženské kategorii poprvé.
4.3.2016Eliška Moulisová #37: Pokusíme se překvapitRedakceS jakým cílem jdete do vyřazovacích bojů?

Můžeme vlastně jenom překvapit a přesně o to se chceme pokusit, podívat se do čtvrtfinále by pro nás byl určitě úspěch.

15.10.2015Kanonýrky doma body nebraly, ale daleko k nim neměly.LipliKanonýrky o tomto víkendu odehrály dvě první domácí utkání v 1. lize. Premiérového vítězství se nedočkaly, i když daleko nebyly. S Českými Budějovicemi prohrály v sobotu 3:4 a v neděli nestačily hlavně ve druhé polovině utkání Soběslavi a prohrály 6:8. Nedělní naděje držela v útoku hlavně Tereza Svobodová, která vstřelila čtyři branky a celý zápas o sobě dávala v útoku hodně vědět.
23.9.2015Kanonýrky mají první ligový bod, v poháru končíKri:tchasPo víkendu, ve kterém odehrály kladenské Kanonýrky 4 zápasy prvního kola Poháru ČFBU, odcestovaly na víkend do východních Čech, kde na ně čekaly v prvním a druhém kole 1. ligy týmy Dobrušky a Jaroměře, následně po jednom dni na regeneraci zbývalo odehrát v domácím prostředí zápas 2. kola poháru proti extraligovému Liberci.
16.9.2015Kanonýrky přivítají extraligové hráčky LiberceKri:tchasO uplynulém víkendu, ještě před zahájením ligových soutěží, vstoupily do nové sezóny kladenské Kanonýrky. Účast v prvním kole florbalového poháru České pojišťovny je zavedla do Kralup nad Vltavou, kde sehrály čtyři utkání v základní pětičlenné skupině.
12.3.2015Kladenské ženy jsou krůček k senzaci…!!!Kri:tchasKladenské ženy čekala další těžká prověrka v případném boji o postup do 1.ligy. Jako jakési předehřívací kolo měl posloužit zápas s o sestup bojující Kutnou Horou.
27.1.2015Přelom roku se ženám nepovedl, zlom sezony přichází……Lukáš KříčekŽeny i vlivem spousty absencí a nepřízní okolností z posledních čtyř utkání dokázaly vybojovat pouze 3 body a ztratit tak průběžnou postupovou pozici. Vše ale může být zase jinak a to už po následujícím turnaji. Družstvo žen FBC Kladno se na něm poprvé v sezoně střetne s největším rivalem v bojích o čelo ligy Wizards Praha. Pražanky jsou právě týmem, který vstoupil do roku 2015 lépe a momentálně má tedy na Kladno náskok tří bodů.
Další stránky
12>>

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

PŘÍPRAVKA

- Přípravka se sejde k prvnímu tréninku v pondělí 18.9. v 16:00 ve SH BIOS. (4.9.2017 - 16:06)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál