logo

Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Mladší žáci A' vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
5.2.2018Mladší žáky Střelce čekal o víkendu další turnajStanislav MinářDalší turnaj čekal na Střelce v Unihoc Arene. Jelikož jsme před 14 dny byli nebývale špatní, bez zájmu, bez pohybu a bez všech základních dovedností, čekal náš 2. koš. Právě toto mělo být velkou motivací k parádním výkonům a odčinění hrůzné neděle před 14 dny. Dali jsme si za cíl ne primárně postoupit zpátky, ale výrazně vylepšit obranu, souboje, rozehrávku, napadání, pohyb po hřišti a hladovost po gólech.
20.12.2017Mladší žáci Střelci doma brali stříbroStanislav MinářDalší turnaj čekal na mláďata v domácí hale Bios. Pro kluky poprvé v sezoně před domácím publikem. Cíle byli jasné – vylepšit všechny dovednosti oproti minulému turnaji, nechat v každém střídání kus svého já, tak aby každý po zápase mohl řict sám sobě ,,nechal jsem na hřišti úplně všechno,, !
4.12.2017Mladší žáci Střelci udrželi 1. koš po nájezdechStanislav MinářDalší turnaj čekal na mláďata v Mladé Boleslavi, byli jsme všichni zvědaví, jak jsme se posunuli a jak nám změny, které jsme udělali v rámci herních věcí sedli. Premiéru měl elév Martin Čermák, bratr bývalého Kanonýra (válícího třetí rok ve Spartě) a také předělaný z obránce na brankáře Martin Procházka.
6.11.2017Mladší žáci Střelci hráli 3. turnaj na BarrandověStanislav MinářNechtěli jsme moc sahat do sestavy, tak krom Tomáše Weglarze jeli všichni + nově Martin Procházka, v bráně Tomáše Máčalíka doplnil Tobiáš Nováček, pro kterého to byla také premiéra.
26.9.2017První turnaj Mladších žáků, aneb pracujeme pro náš cílStanislav MinářMladší žáci zahájili sezónu prvním soutěžním turnajem a bylo z toho finále.
31.10.2016Mladší žáci na BarrandověBura:kDne 22. 10. jsme se vydali do haly na Barrandov k dalšímu turnaji. V prvním zápase jsme se utkali proti Spartě a nečekal nás vůbec jednoduchý zápas. Utkání jsme začali velmi aktivně a byli jsme ze začátku lepším týmem, o čem svědčilo poločasové skóre 2:0. V druhé polovině, ale náš nápor polevil a Sparta se dostala do hry, ale gól jsme jí nedovolili a zápas jsme dovedli do vítězného konce.
2.6.2016NISA 2016LipliNa NISU jsme se vypravili s širokým hráčským kádrem tak, abychom si vyzkoušeli všechny borce a borkyně ve hře, všem dali možnost – i nováčkům - si alespoň na chvíli osahat výkonnostní florbal a nasát atmosféru velkého turnaje. A samozřejmě užít si legraci s týmem. Všechno z toho se podařilo. Někdo hrál více, někdo méně, ale zahrál si každý (a každá) a tím pádem všichni a všechny poznali, že se nic samo nevyhraje, a že bez hry na doraz to nejde.
12.1.2016GOTHIA Cup: Mladší žáci si získali uznání od soupeřů i rozhodčích.KaLala & Bohusla:vekVe čtvrtek se vrátila kanonýrská výprava z mezinárodního turnaje Gothia Cup a jako první tady máme ohlédnutí za touto akcí od trenérů mladších žáků, kteří byli z našich družstev nejúspěšnější a skončili až před branami čtvrtfinále.
17.11.2015Mladší žáci po sobotním turnaji ovládli Prahu a Střední Čechy!L. MolhancováMladší žáci o víkendu zaznamenali historický úspěch - zvítězili na turnaji v nejvyšším koši a to s vynikajícím celkovým skóre 11:1.
1.11.2015Válec kanonýrůVorli:czechPřed čtrnácti dny jsme postoupili o koš výše, takže se čekala hodně vyrovnaná utkání. Opak byl pravdou. To co jsme předvedli nemá obdoby.
25.10.2015Mladší žáci znovu potvrdili své kvalityMolhantzova:, foto by VAShinaNa minulém turnaji mladších žáků jsme jako vítězové koše B postoupili do “áčka” – tedy mezi šest nejlepších týmů Prahy a Středočeského kraje. Turnaj byl tentokrát pouze chlapeckou záležitostí, neboť dívky museli jet hrát za nově přihlášenou kategorii starších žákyň. Z tohoto důvodu jsme na turnaj nemohli jet v plné síle, ale i přesto jsme ve všech třech zápasech ukázali, že florbal prostě hrát umíme.
29.9.2015Turnaj mladších žáků A aneb Test dopadnul na jedničku. Gottsla:vekNa první turnaj této sezony jsme vyrazili s hlavním cílem ověřit si sehranost celého týmu a udržet koš B. Ale potajmu jsme si přáli vyhrát a postoupit do vyššího koše :-) Schopnosti řady hráčů jsme si již prověřili na turnaji starších žáků a jejich výsledky nám dávali naději na úspěch.
15.7.2015Klobouk dolů, mladší žáci!iMOLMy, fanoušci, bychom tímto chtěli poděkovat týmu, který nás reprezentoval na mezinárodním florbalovém turnaji Prague games, který se každoročně koná na začátku července v Praze. Po počátečních peripetiích, kdy nám část týmu onemocněla, část odjela na dovolenou a hlavní trenér neměl možnost uvolnit se na většinu zápasů z práce, jsme si říkali, že to budeme mít hodně těžké. Zvlášť poté, co jsme zjistili, že i složení naší pětičlenné základní skupiny nevypadá na procházku růžovou zahradou.
21.4.2015Poslední turnaj MŽ - KunraticeStanleyPoslední turnaj pro letošní sezonu kategorie Mladších žáků znamenalo cestování do Kunratic. Kádr nebyl kompletní, měli jsme ztráty v sestavě, ty jsme se snažili nahradit tak, abychom byli dostatečně konkurenceschopní. Ročníkem elév Štěpán Vimmer se představil poprvé jako MŽ.
2.4.2015Domácí vystoupení na jedna mínusStanleyDnešní domácí turnaj byl pro nás zkouškou v několika aspektech hry, které jsme chtěli a potřebovali vylepšit oproti poslednímu turnaji za starší žáky. Cílem byla také pozitivní atmosféra během zápasů a celého dne, radost ze hry, chtění a dobrá komunikace v týmu.
25.1.2015Mladší žáciStanleyNa další turnaj kategorie Mladších žáků jsme cestovali opět do supermoderní areny na Chodově...Adam Král jednička v brance tentokrát doma a Toby Chromý na dovolená, jinak komplet 2 lajny a Kuba Dočekal v brance..Klasicky jsme si stanovily cíle dne a doufal jsem, že Nás perfektně prověří 3 kvalitní soupeři.
11.1.2015Mladší žáci tentokrát na ChodověStanleyDnes jsme odjížděli na novou superarenu na Chodově k dalšímu turnaji Mladších žáků. Bohužel, zraněný kotník ze Švédska nepustil k zápasu Tobika Chromého, jinak jsme odjížděli se základním kádrem, tedy 2mi komplet lajnami. Byl jsem zvědavý, jak zvládneme zápasy po Švédsku, jak k nim přistoupíme, a jestli posuneme negativní detaily z tohoto turnaje. Cílem bylo neopakovat hluché a nekoncentrované úseky hry a soustředění na každé střídání po celé utkání. Každý hráč měl svůj vlastní úkol: řešit jen svojí hru, svůj individuální výkon
7.1.2015GOTHIA 2015 - Mladší žáciStanleyDo Švédska jsme odjížděli s celým základním kádrem mladších žáků, včetně jediné výjimky, jediným starším hráčem byl Vojta Balvín z B-Týmu starších žáků. Do Švédska jsme jeli sbírat zkušenosti, strávit týden společně a přáním bylo si zahrát pavouk A a sehrát co nejvíce zápasů.
1.12.2014Další turnaji Mladších žáků "A"RedakceDnes dopoledne jsme odjeli k dalšímu turnaji Mladších žáků A do Kunratic..Bohužel nemoc Dana Šebely a Jáchyma Hrabíka Nás donutily udělat změny v sestavě. Premiéra za Mladší žáky čekala na Jana Klimeše a Kateřinu Fousovou, z beka na křídlo šel Mates Čermák, i přes změny jsme věřili hráčům, které jsme nominovali, hrály jsme na komplet 2 lajny.. Tréninky v týdnu byli kvalitní, kluci přijeli připravený na ,,vyšší level,,..
23.11.2014Druhý domácí pokus - Starší žáci "C"StanleyDalší turnaj Starších žáků C se konal v naší domácí Aréně v Biosce, kde jsme si po postupu z minula užily vyšší koš. Bohužel hrát nemohl Bachmaier (ale diváci si ho užijí připraveného v sobotu na mladších žákách) a Milan Všetečka šel pomoci Béčku, hrající také dnes. Pro jsme museli přistoupit pouze ke 2 lajnám. Z áčka Starších žáků Nám pomáhali Dominik Janda a David Makovička, za Nás nastoupilo komplet 10 mladších žáků.
Další stránky
12>>

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

PŘÍPRAVKA

- Přípravka se sejde k prvnímu tréninku v pondělí 18.9. v 16:00 ve SH BIOS. (4.9.2017 - 16:06)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál