logo

Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Přípravka' vyšly tyto články:

11.2.2013Přípravka se vrátila na stupně vítězůVladimír HončíkJeště před tím než mládežnickým týmům nastane nepříjemná několikatýdenní soutěžní přestávka vynucená jarními prázdninami, vyrazila přípravka do Kunratic, tentokrát netradičně v sobotu. Družstvo mělo na programu čtyři zápasy a byli jsme skutečně zvědavi, jak si děti povedou i bez Kuby Bohuslávka, který na minulých turnajích byl schopen rozhodnou sám zápas.
21.1.2013Výkony přípravky lepší než umístěníVladimír HončíkDružstvo přípravky má po Novém roce skutečně napilno, neboť během prvních tří týdnů roku 2013 zvládla již dva turnaje. Týmy této nejmladší kategorie si daly dostaveníčko již tradičně v Kunraticích a rozpis turnaje připravil každému družstvu čtyři zápasy. V naší sestavě byl jediný úplný nováček – Monika, jejíž přítomnost byla pro nás nakonec velmi důležitá, ale o tom až dále.
7.1.2013Přípravka opět bronzováVladimír HončíkHned o prvním lednové neděli se přípravka dočkala prvního turnaje v novém roce. Vánoční volno a z technických důvodů zrušený jediný předturnajový trénink učinily z výkonnosti týmu malou tajenku, na jejíž rozřešení jsme si museli počkat až do Kunratic. Tentokrát s námi nejeli žádní nováčci, ale ani jsme neměli k dispozici všechny hráče, které bychom chtěli.
4.12.2012Bronzová přípravka překvapilaVladimír HončíkDva týdny po prvním vystoupení přípravka zamířila opět do Kunratic na další měření sil se svými vrstevníky. Když jsme viděli rozlosování turnaje, tak jsme byli poněkud překvapeni, protože zařazení do skupiny Elite (minule jsme v Nadějích byli 6.) jsme neočekávali. Oproti předchozímu vystoupení jsme udělali v sestavě poměrně výrazné změny, některé byly i vynucené zdravotními problémy, takže jsme nakonec měli ze dvou třetin novou sestavu. Úplní nováčci byli čtyři a nutno říci, že všichni příjemně překvapili. Na druhou stranu se pro tento turnaj k nám přidal Kuba Bohuslávek, který sice věkem patří ještě přípravky, ale své florbalové umění již rozvíjí mezi elévy, takže posila vskutku výrazná. To co jsme od něj před turnajem očekávali, tak i vskutku naplnil a zejména ti méně zkušení se mohli od něho ledacos přiučit.
20.11.2012Konečně si zahrála i přípravkaVladimír HončíkPoprvé v nové sezóně 2012/13 si i děti z přípravky zahrály soutěžní zápasy a hned úvodem nutno říci, že to nebylo úplně špatné. Všechny turnaje přípravek v sezóně se odehrají v Kunraticích, takže si děti nebudou muset zvykat pokaždé na jiné prostředí a i zázemí pro rodiče patří k těm nadprůměrným. Systém 3+1, zmenšené hřiště i snížené branky jsou hlavními rozdíly oproti „velkému florbalu“. Jako každý rok, i tentokrát znamená nová sezóna téměř kompletní nový tým, některé děti sice skončí, ale většina se stejně musí posunout o kategorii výše a tak musíme družstvo skládat znovu. Pro většinu týmu znamenal nedělní turnaj vůbec první zkušenost se soutěžním florbalem, i když se nakonec podařilo sestavit tým tak, aby v každé řadě byl minimálně jeden „zkušený“ hráč nebo hráčka.
26.6.2012Přípravka ani tentokrát medaili nepřivezlaVladimír HončíkZatímco všechny týmy klubu již florbalovou sezónu ukončily, tak přípravka za posledním turnajovým vystoupením vyrazila třetí červnovou neděli do Kunratic. Hlavní motivací hráčů tentokrát nebyla možnost si zahrát, ani vidina konce sezóny, ale opravdové medaile pro první tři týmy kategorie Elite. Finálová účast na minulém turnaji byla příslibem, že letos by děti ty vytoužené medaile mohly vybojovat.
23.5.2012I přípravka umí vítězit!Vladimír HončíkPo úspěšném vystoupení obou týmů přípravky na konci dubna v kunratické hale, kde oba ve své části obsadily shodně 2. místo, jsme vyrazili sbírat další herní zkušenosti na pražské Háje. Tamní turnaj sice nebyl pořádán ČFBU, hrálo se i poněkud odlišným systémem než jsme zvyklí (3+1) a našly by se i další rozdíly, ale to nic nemění na tom, že děti dostaly další možnost, jak zase pobavit florbalem.
14.1.2012Přípravka: blýskání na lepší časyRobert ČermákNa poslední turnaj konaný na domácí půdě se podařilo sestavit dvě družstva. Karel Dufek se ujal 1. týmu složeného ze zkušených hráčů přípravky. Po přesvědčivých výkonech došli malí borci až do finálové skupiny, kde se umístili na 2.místě. Jediná prohra s Black Angles black je připravila o 1 příčku.
14.1.2012V Kunraticích jako domaRobert ČermákPrvní letošní turnaj v Kunraticích skončil pro 2. tým kladenské přípravky stejným výsledkem jako na Kladně 9. místem. Povrchní pozorovatel by to při účasti 12 týmů mohl považovat za neúspěch. Trenéři ale rozhodně Ne! Byly to slušně sehrané zápasy. Všichni hráči bojovali naplno - jen tentokrát vázla střelba. V každém zápase byla vidět odhodlanost poprat se o výsledek. Ta byla podpořena i výsledky souběžně hrajícího 1.týmu. Proto lze hodnotit vystoupení na turnaji velmi kladně.
14.1.2012Přípravka přepisuje dějinyRobert ČermákV sobotu se někteří borci přípravky jeli inspirovat do Prahy na zápas našich mužů proti Spartě - viděli výborný výkon a bojovnost celého týmu a rozhodli se, že v neděli na svém turnaji to zúročí. A stalo se.
5.12.2011Přípravka informujeRobert Čermák

První turnajové zkušenosti mají za sebou hráči přípravky. Koncem října sehráli svůj první turnaj v Kunraticích, kde ukázali, že se již něco z florbalu naučili a umístili se na krásném pátém místě. Dojem z turnaje trochu kazil herní systém 3+1, od toho však po dohodě trenérů přípravek a hlavního pořadatele, bude napříště upuštěno.

5.5.2011Nejmladší kategorie slavnostně zakončí sezónuPetr ŠikolaSobota 14. května bude ve znamení slavnostního zakončení sezóny nejmladších kategorií FBC Kladno. V rámci akce budou vyhlášeni nejlepší hráči jednotlivých týmů. Rovněž je plánována prezentace „nejslavnějších momentů“ sezóny.
3.1.2011Třetí turnaj 5.12.2010Robert ČermákNa turnaj do Benešova jsme vyrazili vybaveni novými dresy a i přes brzké vstávání a větší vzdálenost jsme přijeli všichni s dobrou náladou a odhodláním konečně utrhnout první výhru. Odhodlání dětí bylo znát už při prvním zápase s Benešovem. Skvělá obrana a přesná rána Kuby Varhulíka znamenala cennou remízu.
14.11.2010Druhý turnaj 14.11.2010Robert ČermákTurnaj, od kterého jsme možná očekávali lepší výsledek než v Kunraticích.
31.10.2010První turnaj 31.10.2010Robert ČermákPro většinu dětí byl tento turnaj velkou premiérou. Poprvé si vyzkoušeli hru mezi mantinely a velké hřiště, což bylo znát hlavně při přerušení hry, kdy rozehrávka Kladna měla podobu hře na posledního.

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál