Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.11.Přípravka o víkendu domaRedakceOba týmy přípravky se o víkendu představily doma, místem jejich zápolení se stala rozdělovská „Nafukovačka“.
21.11.Dorost se z Prahy vrátil s jedním bodemRedakceDorost A se v sobotu vydal do dejvické Unihoc Arény, kde se v rámci dalšího turnaje střetl s dosud neporaženými Bohemians a ve druhém utkání vyzval další pražský tým – Black Angels.
20.11.Ženy se vydaly do MělníkaRedakceŽeny se v sobotu vydaly do Mělníka, kde se utkaly s pražskými Black Angels a Slavií. Jak se jim dařilo čtěte dále.
20.11.Dorostenky body z Prahy nepřivezlyRedakceDorostenky v neděli cestovaly do haly na pražském Barrandově, kde odehrály svůj další turnaj. Holky se střetly postupně s Tigers Praha a se Spartou.
20.11.Junioři na Plzeň nestačiliRedakceJunioři se v neděli opět představili doma, v rámci 4.kola 2.části KB Ligy přivítali dosavadního lídra tabulky z Plzně.
20.11.Souboj se Start98 netradičně v pátekRedakceKoncem týdne čekají A-tým Kanonýrů hned dvě ligové bitvy. Ještě před nedělním soubojem na hřišti dalekých Petrovic odehrají kladenští florbalisté domácí utkání proti pražskému Start98.
19.11.VÝSLEDKOVÝ INFOSERVIS z víkendu 17. - 18. listopaduRedakceCelkem jedenáct družstev Kanonýrů se o víkendu představilo ve svých zápasech. Výsledkový servis níže.
19.11.Kanonýři v movemberovském utkání přesvědčivě porazili HavířovRedakceA-tým Kanonýrů v neděli ve speciálních růžových dresech na podporu hnutí Movember porazil Havířov 8:4. Ideálně tedy spojil podporu dobré věci s dobrým sportovním zážitkem. Kanonýři vůbec poprvé v sezoně vyhráli třetí utkání v řadě.
16.11.PROGRAM NA VÍKEND 17. - 18. listopaduRedakceKDO, KDE, KDY A S KÝM?
16.11.MOVEMBER: Růžoví Kanonýři přivítají HavířovRedakceV nedělním utkání 1. ligy mužů Kanonýři poměří síly s Havířovem. Zápas se ponese ve znamení podpory hnutí Movember. Kladenští borci nastoupí ve speciálních růžových dresech a celé utkání bude mít bohatý doprovodný program podporující boj proti zákeřné rakovině.
13.11.Kanonýři podpoří boj proti zákeřné rakoviněRedakceNedělní utkání 1. ligy mužů, kde Kanonýři poměří síly s Havířovem, se ponese ve znamení podpory hnutí Movember. Níže si přečtěte, co všechno vás čeká během zápasového programu a jak lze dále boj proti rakovině prostaty a varlat podpořit.
13.11.Starší žákyně doma!RedakceStarší žákyně odehrály v neděli 11.11. další turnaj, tentokrát se v domácím prostředí haly BIOS představily proti Rudné, Tatranu a v zápase o 5.místo poměřily své síly s Unhoští.
13.11.Mužská rezerva jako na houpačceRedakceRezerva mužů odehrála o víkendu svůj další dvojzápas, v sobotu se střetla s B-týmem superligových Královských Vinohrad a v neděli zamířila do Kutné Hory, kde se poměřila s místním FBC.
13.11.Muži C k nezastavení!RedakceC-tým mužů vyrazil v sobotu do Králova Dvora, kde se v rámci dalšího turnaje utkal s FBC Blue Horses a v kladenském derby s SK Kladno Raisins.
12.11.Starší žáci A o víkendu bez prohry RedakceStarší žáci A se v neděli vydali na Děkanku, kde odehráli svůj další turnaj. Ve skupině se střetli s Říčany a pražskými Panthers, v boji o 3. místo je čekal Start98.
12.11.Úspěšný víkend elévůRedakceHned 3 týmy elévů se v neděli představily v rámci svých turnajů. Jak se jim dařilo si můžete přečíst níže.
12.11.Starší žáci B o víkendu udrželi pátý košRedakceStarší žáci B se v neděli vydali do Kunratic, kde své síly poměřili v základní skupině s pražskými celky Spartou a týmem SK Dvojka, v utkání o udržení se utkali s Chodovem.
12.11.VÝSLEDKOVÝ INFOSERVIS z víkendu 10. - 11. listopaduRedakceDevět družstev Kanonýrů se o víkendu představilo ve svých zápasech. Výsledkový servis níže.
12.11.Přesvědčivá výhra áčka v LitvínověRedakceV neděli se A-tým Kanonýrů vypravil potvrdit vysokou výhru 21:3 proti Slovanu Havířov do Litvínova. Kladenští borci na severu Čech na výborný výsledek navázali a odvezli si na Kladno všechny body.
9.11.PROGRAM NA VÍKEND 10. - 11. listopaduRedakceKDO, KDE, KDY A S KÝM?
9.11.Kanonýři jedou do Litvínova potvrdit vysokou výhru proti HavířovuRedakcePo vysoké výhře 21:3 v domácím prostředí proti Slovanu Havířov zamíří Kanonýři v neděli do Litvínova, aby zde vysokou výhru potvrdili a upevnili si svou pozici v postupové osmičce do play-off 1. ligy mužů.
8.11.Rezerva dorostu vyrazila pro vítězství do Prahy | RedakceDorost B se v sobotu vypravil do haly SH Eagles Praha, kde odehrál další dva zápasy 3. ligy dorostenců.
7.11.Víkendové ohlédnutí mladších žákůRedakceO víkendu se představily hned 3 týmy mladších žáků. Střelci a Stíhači se představili v domácím prostředí, Jezdci cestovali do haly Slavia.
7.11.Dorost nechal body v PrazeRedakceDorost A v neděli cestoval do Kunratic, kde se střetl s Chodovem, s nímž na minulém turnaji dokázal překvapivě remizovat a s domácími Kunraticemi, kterým chtěl naopak oplatit porážku z úvodního turnaje.
7.11.O víkendu se představila také přípravkaRedakceDva týmy přípravky se o víkendu vydaly ke svým zápasům. V následujícím článku si můžete přečíst, jak se jim dařilo.
6.11.Junioři o víkendu domaRedakceJunioři se v sobotu v rámci 3. kola 2. části KB Ligy představili opět doma, kde se proti plzeňské Slavii pokusili navázat na předchozí úspěch proti Bulldogs Brno.
6.11.A-tým Kanonýrů předvedl nevídanou kanonáduRedakceV neděli se na domácí půdě utkal elitní tým Kanonýrů, osmý celek tabulky 1. ligy mužů, s posledním týmem soutěže Slovanem Havířov. Rozdíl mezi oběma týmy se nakonec ukázal větší, než se očekávalo a kladenští florbalisté svého soupeře zdecimovali nevídaným způsobem.
5.11.VÝSLEDKOVÝ INFOSERVIS z víkendu 3. - 4. listopaduRedakceDevět družstev Kanonýrů se o víkendu představilo ve svých zápasech. Výsledkový servis níže.
3.11.Pět Kanonýrů se představí jako trenéři regionálních výběrůRedakcePo roce se opět rozbíhají tréninky regionálních výběrů. Je zvykem, že Kanonýři mají početné hráčské zastoupení, v letošní sezoně se ovšem zástupci Kanonýři ocitnou i na druhé straně střídačky. Hned pět trenérů se totiž představí u středočeských výběrů. Požádali jsme tedy trenéry dorosteneckého výběru Jana Buka a Stanislava Mináře i trenéry výběru mladších žáků Adama Nolče, Jana Nováka a Kryštofa Hartmana, aby nám své působení u regionálních výběrů popsali.
1.11.PROGRAM NA VÍKEND 3. - 4. listopaduRedakceKDO, KDE, KDY A S KÝM?