Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.4.Poslední zápas ženy zvládly vítězněRedakceJedenácté kolo 3. ligy žen bylo zároveň tím posledním, ve kterém se představil tým kanonýrských žen. Ty čekala cesta do Mělníka, kde své síly poměřily s šestým týmem tabulky BLACK ANGELS. V případě výhry by si Kanonýrky zajistily celkové druhé místo.
18.4.Poslední turnaj dorostenekRedakceV sobotu 13. března se odehrálo 10. kolo 2.ligy dorostenek, které bylo zároveň tím posledním v této soutěži. Kanonýrky v hale na Jižním Městě čekaly soupeřky z Královských Vinohrad a Kolína, oba výše zmíněné týmy byly v tabulce nad kladenskými dorostenkami, takže se pro Kanonýrky jednalo o jedinečnou možnost ukázat, že v tabulce si zasloužily skončit daleko výše.
18.4.Poslední zápas rezervy dorostuRedakceSobota 13. dubna znamenala kromě jiných zápasů také cestu B-týmu dorostenců do Dobříše, kde se Kanonýři utkali s týmem Berouna. A díky rozlosování soutěže se jednalo zároveň o poslední turnaj 3. ligy dorostenců, v níž rezerva kladenského dorostu nastupovala.
17.4.Také Kanonýři měli své zastoupení v superfinále. Řehoř s Gruberem ani Jiráková s Pláškovou však k titulu nedokráčeliRedakceJan Řehoř s Jakubem Gruberem v minulých letech prošli A-týmem Kanonýrů, odkud se později přesunuli do dresu Mladé Boleslavi. S tou loni vyhráli mistrovský titul. Letos se jim však obhajoba nepodařila. Nela Jiráková s Magdalénou Pláškovou na Kladně prošly mládežnickými kategoriemi. Ve finále proti Vítkovicím v dresu Chodova neuspěly podruhé v řadě.
15.4.VÝSLEDKOVÝ INFOSERVIS z 13. - 14. dubnaRedakceZ kladenského pohledu v dietním florbalovém víkendu se v zápasech představily jen tři tým Kanonýrů a zvítězily celkem ve třech ze čtyř odehraných utkání.
14.4.Jakub Bohuslávek: Musím zapracovat na omezení „parádiček“RedakceNaděje kladenského florbalu Jakub Bohuslávek v uplynulé sezoně táhl týmy starších žáků i dorostu a zanedlouho se zúčastní své premiérové olympiády mládeže. Našemu webu poskytl rozhovor, který si můžete přečíst níže.
13.4.TRÉNINKOVÝ REŽIM PRO SEZONU 2019/2020RedakceOd 13.5. nastává změna ve struktuře tréninků našich družstev. Níže se seznamte se základními informacemi. Ty podrobné vám následně předají trenéři jednotlivých kategorií.
11.4.PROGRAM NA VÍKEND 13. - 14. dubnaRedakceKDO, KDE, KDY A S KÝM?
11.4.Muži C slaví postup!RedakceO uplynulém víkendu se odehrálo také 10. kolo mužského přeboru, v němž v této sezoně nastupuje C-tým Kanonýrů. Tomu před odehráním předposledního kola patřilo 1. místo a v případě dvou výher a ztráty druhého Rakovníka by si Kanonýři s předstihem zajistili postup do vyšší soutěže a titul mistrů přeboru. A jelikož ke ztrátě Rakovníka skutečně došlo, měli Kanonýři v sobotu v Králově Dvoře vše ve svých rukou.
10.4.Další turnaje elévů v pražském prostředíRedakceO uplynulém víkendu se opět představily všechny tři týmy elévů a všechny tři čekala v sobotu 6. dubna cesta do Prahy. Jak se Střelcům, Jezdcům i Stíhačům dařilo se dočtete v pokračování článku.
10.4.Béčko starších žáků se vydalo do BenešovaRedakceB-tým starších žáků čekal v sobotu 6. dubna jeden z nejdelších výletů sezony, v rámci 3. koše Ligy starších žáků se totiž musel vypravit do Benešova. A aby toho nebylo málo, tak Kanonýři začínali už v osm hodin ráno! Po dvou prohrách v základní skupině nakonec kladenští museli bojovat o holé přežití v zápase o udržení proti kunratickému Startu.
9.4.VÝSLEDKOVÝ INFOSERVIS z 6. - 7. dubnaRedakceCéčko dvěma výhrami stvrdilo první místo. Hráli také starší žáci, žákyně a elévové.
9.4.Starší žáci doma!RedakceTým starších žáků se v 11. kole ligy starších žáků obešel bez cestování, čekal ho totiž domácí turnaj, který se odehrál v sobotu 6. dubna v Hale BIOS. A nejednalo se o jen tak ledajaký turnaj, na Kladno totiž zavítaly nejlepší týmy Prahy a Středočeského kraje a Kanonýři tak měli jedinečnou možnost porovnat své dovednosti s nejlepšími florbalisty své věkové kategorie. Kladenští starší žáci se v náročné konkurenci neztratili, a nakonec vybojovali celkové čtvrté místo.
9.4.V pořadí 11. turnaj starších žákyňRedakceTým starších žákyň čekal o víkendu už 11. turnaj Ligy starších žákyň 3+1, v níž Kanonýrky v této sezoně nastupují. V sobotu 6. dubna tedy kladenské starší žákyně vyrazily do Rudné, kde umístění z minulých turnajů svedlo jejich cestu ve skupině s mladoboleslavskými Dračicemi a Dolním Bousovem, v zápase o konečné 3.místo vyzvaly Kanonýrky domácí Panterky.
8.4.Trenér přípravky Václav Suk: Těší mě, že je na Kladně mezi nejmenšími o florbal takový zájemRedakcePřečtěte si rozhovor s trenérem kanonýrské přípravky Václavem Sukem.
6.4.Nela Jiráková převzala další cenuRedakceNěkdejší kanonýrka Nela Jiráková, která momentálně působí v dresu extraligového Chodova a chystá se na vrchol sezony v podobě ostravského superfinále, získala prestižní ocenění. O jakou cenu se jedná, to si přečtěte v rozhovoru níže.
4.4.PROGRAM NA VÍKEND 6. - 7. dubnaRedakceKDO, KDE, KDY A S KÝM?
4.4.V neděli odehrály turnaj týmy mladších žákůRedakce Uplynulý víkend přinesl také turnaje mladších žáků. Kanonýři samozřejmě nebyli výjimkou, a tak sobotu, respektive neděli, strávili ve sportovních halách poměřováním sil se svými soupeři. Jak se jim dařilo se dočtete v pokračování článku.
2.4.Neděle patřila přípravceRedakceV neděli 31. března byly na programu další turnaje přípravek, což pro kanonýrské naděje znamenalo jediné: Mobilizace sil a cesta do Prahy, kde se oba týmy nejmladší kladenské kategorie představily.
2.4.Další turnaj dorostenekRedakceDevátým kolem pokračovala v sobotu 30. března 3. liga dorostenek, v níž hrají i kladenské Kanonýrky. Ty čekala o víkendu cesta do Radlic, kde se v místní sportovní hale představily proti pražským týmům Slavii a Bohemians.
1.4.VÝSLEDKOVÝ INFOSERVIS z 30. - 31. březnaRedakceDorostenky porazily pražskou Slavii. Hráli také mladší žáci a přípravka.
1.4.Petr Ďarmek: Elévové udělali kus práce a je to vidětRedakcePřečtěte si rozhovor s trenérem našich elévů Petrem Ďarmekem o uplynulé sezoně, plánech do té další, rozvoji mladých hráčů a dalších tématech.
29.3.V Otrokovicích se konalo republikové finále Sportovní ligy škol i za účasti kanonýrůRedakceSportovní gymnázium Kladno se na konci minulého týdne zúčastnilo finále Sportovní ligy škol. V jeho dresu do hry zasáhli také kanonýři Matyáš Bachmaier, Václav Číhal, Jakub Janoušek, Vojtěch Ptáček a Jakub Svoboda. Brankář Janoušek se s námi podělil o své dojmy.
28.3.Béčko starších žáků se představilo v nafukovačceRedakceV neděli 24. března se ve svém zápase po čtrnácti dnech představili také starší žáci B. Ty čekal domácí turnaj v Nafukovačce, kde se Kanonýři střetli postupně s týmy Bohemians, Orky a v zápase o 3.místo následně vyzvali Králův Dvůr.
28.3.PROGRAM NA VÍKEND 30. - 31. březnaRedakceKDO, KDE, KDY A S KÝM?
26.3.Elévové se představili v PrazeRedakceHned tři týmy kanonýrských elévů byly o víkendu v akci při svých turnajích. Střelci, Jezdci i Stíhači si v sobotu 23. března udělali výlet do Prahy, aby opět poměřili síly se svými soupeři.
26.3.Starší žákyně v nedaleké Unhošti RedakceV neděli 24. března se uskutečnil už 10.turnaj Ligy starších žákyň, předsezonní los přisoudil Kanonýrkám o tomto hracím víkendu cestu do nedaleké Unhoště. Tam se hráčky Kanonýrek ve skupině postavily Unhošti a Tatranu Střešovice, v zápase o 3.místo na ně pak čekal zápas s Pantherkami z Rudné.
26.3.Starší žáci o víkendu vycestovali do Králova DvoraRedakceTým starších žáků čekala v neděli 24. března cesta do Králova Dvora. Tam se mladí Kanonýři v rámci 10. turnaje 2. koše starších žáků poměřili s pražskou Spartou, Rudnou a v zápase o 3. místo na ně čekali Draci z Říčan.
26.3.Ondřej Richtr: Chemie úspěchu je mnohem složitější než jen mít kvalitní soupiskuRedakcePřípravy na příští sezonu 1. ligy jsou již v plném proudu. Ta uplynulá však pro A-tým Kanonýrů skončila zklamáním a k neúspěchu se vrací opora zadních řad a někdejší kapitán elitního celku Ondřej Richtr.
25.3.Ženy v Kralupech dvakrát vítězněRedakceO víkendu se odehrály další zápasy 3. ligy žen, ve které v letošní sezoně působí také tým kladenských Kanonýrek. V rámci 10. kola této soutěže zamířily Kladeňačky v sobotu 23. března do Kralup nad Vltavou, kde se utkaly s rakovnickou Lokomotivou a C-týmem Královských Vinohrad.