logo

Mladší žáci Střelci udrželi 1. koš po nájezdech

Stanislav Minář, 4.12.2017

Mladší žáci Střelci udrželi 1. koš po nájezdech

Další turnaj čekal na mláďata v Mladé Boleslavi, byli jsme všichni zvědaví, jak jsme se posunuli a jak nám změny, které jsme udělali v rámci herních věcí sedli. Premiéru měl elév Martin Čermák, bratr bývalého Kanonýra (válícího třetí rok ve Spartě) a také předělaný z obránce na brankáře Martin Procházka.

 

Kanonýři Kladno vs. Panthers Praha 2-3 (2-0)

Vstup do zápasu jako z pohádky celé střídání jsme byli na míčku a v závěru střídání Martin Čermák krásně předložil na osu Šollemu a vedeme. Celá první půle byla v podstatě stejná, My na míčku, soupeř bránil, další pěkná akce a gól z hole Vítka Ciniburga, Měli jsme i přesilovku, která byla odehraná velmi dobře, bohužel z mnoha střel se neujala žádná. Do 2hé půle jsme vstoupili stejně, bohužel ve 4 minutě dostáváme branku, která úplně změnila ráz zápasu, přestali jsme si věřit, podporovat a začali jsme hrát bez sebevědomí a pohybu, to co nás zdobilo celé utkání bylo rázem pryč. Soupeř přidal rychle na 2-2 a v závěru zápasu využil brejk, hra v 6ti vyrovnání nepřinesla.

Kanonýři Kladno Vs Acema Sparta Praha 0-4 (0-3)

Tak jak jsme zakončili první zápas jsme vlastně začali i ze Spartou – bez sebevědémí, odvahy, pohybu, jít proti proudu. Sparta byla lepší ve všech ohledech, ale myslím, že jsme jim to vše ulehčili naší pasivitou a strachem. Druhá půle z naší strany byla lepší, ale na nějaký zvrat nebo tlak to teda nebylo. Výborný výkon soupeře!

Kanonýři Kladno Vs FBC Start98 Praha Kunratice 4-3 po nájezdech (3-3)

Naprosto v klidu a v pohodě jdeme do vedení 2-0, zásluhou Šolleho a Řečínského. Hned gólu ale dostáváme. Po krásné akci ale zvyšuje Krejčík na 3-1. Opět nekoncentrace a další střídaní soupeř z ničeho snižuje a další střídání vyrovnává. Velká ztráta koncentrace díky níž jsme se absolutně nedostali do zápasu. Druhá byla asi taková, že soupeř jen čekal na půlce a my si nebyli schopný přihrát natož něco vymyslet, měli jsme strašně moc nepřesných přihrávek a velký množství ztrát na útočné polovině, soupeř nás k ničemu nepustil a v závěru zapasu měl obrovský tlak. Nájezdy rozhodl v 5té sérii kapitán Čika, předtím 2x proměněné nájezdy od Tomáška.

Ze sobotního turnaje máme smíšené pocity, měli jsme rozhodně vytěžit víc, naprosto upřímně týmy jako Panthers a Start musíme herně přejíždět ! Měli jsme ve všech zápasech výpadky a oprostili jsme se od věcí, které fungovali. Na druhou stranu sobota nám přinesla hodně pozitiv a zlepšení oproti minulým turnajům – dobré napadání, střelby od obránců, lepší návraty, lepší obrana a celkově lepší atmosféra na střídačce. Určitě vidíme světlo na konci tunelu a věřím, že v tréninku se pořádně připravíme na domácí turnaj, kde náš bude čekat tentokrát 2.koš, jak moc se budeme chtít vrátit mezi nejlepší uvidíme 16/12 v hale Bios…

Děkuji divákům a rodičům za odvozy a fajn atmosféru.

Sestava: M.Procházka, Nováček, Krejčík, Ciniburg, Šolle, Řečínský, Čermák, Tomášek, Š.Vlček, M.Vlček, Š.Procházka, Čika, Holakovský


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál