logo

Chtěli jsme se přiblížit čelu tabulky, říká po neúspěchu v Havířově útočník Šťovíček

Radek Šikola, 6.12.2017

Chtěli jsme se přiblížit čelu tabulky, říká po neúspěchu v Havířově útočník Šťovíček

Všechno špatně, chtělo by se říci. Kanonýři do Havířova odjížděli s cílem vybojovat ze dvou zápasů plný počet šesti bodů. Plány však vzaly za své a kladenští florbalisté nepřivezli ani jeden. Za frustrujícím víkendem se ohlíží rychlonohý útočník Radek Šťovíček.

 

Před víkendem měli Kanonýři velice smělé plány. „Do Havířova jel tým s tím, že by chtěl využít dvojzápasu, připsat si šest bodů a přiblížit se čelu soutěže,“ potvrzuje křídlo Kanonýrů Radek Šťovíček.

V sobotním zápase proti Slovanu Havířov, do kterého šli Kanonýři v pozici jasného favorita, bylo od začátku vše špatně. „Do zápasu jsme nastoupili v ne příliš bojovné náladě a po prvních pár střídáních bylo jasné, že půjde spíš o to, kdo utkání ubojuje než o pohledný florbal ve vysokém tempu,“ říká Štovíček s tím, že kladenští florbalisté opět udělali přesně to, co po nich trenéři nechtěli a přizpůsobili se hře soupeře. „Další zbytečně prohrané utkání, kde jsme zase hráli spíš sami proti sobě než proti soupeři,“ dodává.

V neděli naopak Kanonýři předvedli jeden z nejlepších výkonů v této sezoně. Na výhru to paradoxně nestačilo. „Nedělní zápas byl úplně o něčem jiném. Troufnu si říct, že nám pomohlo, že na nás Havířov vlítnul, čímž nás dostal do tempa hned od začátku,“ hodnotí Šťovíček a dodává, že zápas musel být skvělý pro diváky, méně pak pro trenéry. „Plno emocí, soubojů a gólů, což k florbalu bezpochyby patří,“ doplňuje.

Téměř u všech kladenských hráčů zanechalo utkání hořkou pachuť. Ani Šťovíček není výjimkou. „Zápas hodně ovlivnilo více než sporné vyloučení našeho útočného esa (David Štechmüller, pozn. red.), díky němuž se soupeř dostal do dvoubrankového vedení, ale hlavně nás držel pět minut na naší polovině. Velká škoda, že se nám nakonec nepodařilo utkání s větším přispěním štěstí vyhrát, ale za výkon se dle mého názoru nemusíme stydět,“ ohlíží se za nepříjemnou situací.


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál