logo

Kanonýry posílil mistr superligy Miroslav Mayer

Radek Šikola, 15.12.2017

Kanonýry posílil mistr superligy Miroslav Mayer

Miroslav Mayer, silový útočník a majitel superligového titulu s Tatranem Střešovice, ve čtvrtek stvrdil svůj přesun do týmu Kanonýrů. Již v sobotu by měl nastoupit v Brně proti tamnímu Hattricku. Kanonýři tak získali výraznou posilu a zkušeného florbalistu, který může pomoci mladším spoluhráčům ve výkonnostním růstu.

 

Kde vznikla myšlenka na tvůj přestupu do týmu Kladna?
Myšlenka vznikla už tehdy, když Ríboš (trenér Kanonýrů Ondřej Riebauer, pozn. red.) šel do Kladna. Pořád mi dával nabídky. Před třemi měsíci jsem začal zase hrát a chtěl jsem se opět posunout na lepší úroveň. Tak jsem tu.

Váhal jsi s rozhodnutím dlouho?
Původně jsem chtěl do Kladna přijít až na příští sezonu. Ale dohodli jsme se už teď a bylo to opravdu rychlé rozhodnutí.

Vedení Kanonýrů se netají tím, že chce elitní tým stavět na mladých hráčích z vlastní líhně. Jsi připraven na roli jejich mentora?
Tak nejdříve se musím rozkoukat. Kluci mají dost naběháno a já jsem dva a půl roku nic moc nedělal. Nejdříve musím dohnat kondici a pak, když budou naslouchat, tak rád poradím (usmívá se).

V každém týmu jsi byl zvyklý na roli bodového lídra. Věříš, že se ti podaří naplnit vysoká očekávání i v dresu Kanonýrů?
Budu se snažit. V každém týmu, co jsem hrál, tak jsem chtěl být nejlepší. Vždy chci hrát co nejčastěji a chci být lídr. Ale jak říkám, teď musím dohnat hlavně kondici.

Kladno má mladý tým. Jaký máš z nových spoluhráčů pocit?
Z nových spoluhráčů mám dobrý pocit. Je tady hodně mladých kluků. Už jsem se byl podívat na zápas proti Karlovým Varům. A byla to pořádná přestřelka.

V týmu SSK Future Barrandov vedeš kanadské bodování regionální ligy. Jak těžké bylo opustit mužstvo v rozjeté sezoně?
No, opustit Future nebylo moc lehké. Ještě jsem chtěl po pár letech vyhrát kanadské bodování (směje se). Hodně mi k tomu pomáhali spoluhráči. Ono mít v týmu bratry Ryneše nebo Michala Soukupa, to se pak body dělají jako na běžícím páse.

Proti Kladnu jsi v minulosti několikrát nastoupil. Jaký to byl soupeř?
Proti Kladnu jsem párkrát hrál a musím přiznat, že to byl vždy nepříjemný soupeř, který hrál dost tvrdě. Nebylo snadné je porážet. Na druhou stranu musím říct, že se mi proti nim dost dařilo bodově (směje se).

foto: Per Wiklund


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál