21.10.2018
Ohlasy k zápasu

Dopis od žákyně 4. ZŠ Norská o zápase pro školáky

1. října se v hale BIOS, domácím svatostánku Kanonýrů, uskutečnil dopolední school match proti Black Angels určený pro žáky základních škol. Níže si přečtěte dopis od žákyně 5. třídy 4. ZŠ Norská, který nám o utkání napsala. Několik dalších podobných dopisů uveřejníme na našem oficiálním Facebooku.
„Asi začnu, že jak jsme tam šli, tak jsem si říkala, že to bude blbý, ale naopak to tam bylo super!!!
Jak se začalo hrát, tak jsme hned prohrávali, ale to mi vůbec nevadilo, protože asi po dvou minutách jsme dali góla, což bylo super! Pak měli přestávku a mohli jsme si něco koupit. Tak jsme si šli něco koupit a pak se začalo hrát. Zase jsme začali prohrávat, ale pomalu jsme je dorovnávali.
Sice jsme prohráli, ale to nevadí. Bylo to 14:12 pro Black Angels, ale to nevadí.