25.10.2018
Zápasy A-tým

V neděli na Kladno dorazí rozjetý Chomutov

Utkání 10. kola 1. ligy mezi domácími Kanonýry a hosty z Chomutova se ponese ve znamení SOUBOJE STŘELCŮ – kladenského Miloše Tyla a chomutovského Petra Pastora. Ti se celý týden prostřednictvím Facebooku vyzývali v několika střeleckých disciplínách. Právě s nimi budete moci poměřit své dovednosti. Vítězové jednotlivých soutěží navíc obdrží zajímavé ceny.
Chomutov má v letošní sezoně senzační formu, vyhřívá se na třetím místě tabulky 1. ligy a během dosavadních devíti utkání odcházel bez bodu pouze jedinkrát. Naposledy chomutovští borci porazili favorizované Ústí nad Labem 4:3 v prodloužení, když rozhodla největší hvězda Severočechů Petr Pastor (kdo jiný).

To Kanonýři jsou na tom o poznání hůře, světlé momenty se střídají s bídou. Bída měla zatím poslední slovo, když kladenští florbalisté nechali všechny body v Ostravě za prohru 6:7 a svého soupeře tak po devíti odehraných kolech obdarovali vůbec prvními body do tabulky. V tomto utkání se nejproduktivnější hráč ligy Miloš Tyl poněkud uklidnil, když vstřelil na jeho poměry nezvyklou jednu branku. Nechme se překvapit, zda proti Chomutovu opět rozjede svůj pověstný bodový festival.

Miloš Tyl apeluje na svůj tým, aby si z prohry v Ostravě vzal to dobré a využil to k demolici Chomutova. „Naše minulá a trochu i nešťastná prohra nám potvrdila, že porážka se musí umět přežít. Tak jako se střídá den s nocí, střídá se nejen ve florbale úspěch s neúspěchem. Neuspět koneckonců není ostuda. Naší ostudou by ale bylo, kdybychom se báli opět vstát a zkusit to znovu. Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje. Tímto zveme naše fanoušky na atraktivní duel!“

Zápas mezi domácími Kanonýry a hosty z Chomutova je na programu v neděli 28. října od 17.00 hod. v SH BIOS Kladno.

Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje!