logo

Kanonýři bez šance. Boleslav předvedla svou sílu

Radek Šikola, 20.2.2017

Kanonýři bez šance. Boleslav předvedla svou sílu

Dvacáté kolo Tipsport Superligy nabídlo souboj prvního s posledním týmem tabulky. Kanonýři Kladno zavítali na půdu Mladé Boleslavi, která letos suverénně míří za bodovým rekordem základní části nejvyšší soutěže. Rozdíl mezi soupeři byl značný. Domácí zvítězili 11:2.

 

Technology Florbal MB – Kanonýři Kladno 11:2 (5:0, 5:1, 1:1)

Kladno ani v tomto utkání nedostálo svému názvu a žádnou kanonádu nepředvedlo. Hráči to však měli velmi těžké, nastoupili proti suverénnímu lídrovi soutěže. Ambiciózní tým Mladé Boleslavi rozhodl o svém vítězství již v první třetině, kterou ovládl poměrem 5:0 a zbytek utkání bezpečně kontroloval. Neohroženě tak míří za bodovým rekordem nejvyšší soutěže, který v minulé sezóně stanovil Chodov ziskem 60 bodů. Po vítězství nad Kanonýry chybí Mladé Boleslavi čtyři body. „Nikdo ten rekord moc neřeší. Pro nás je podstatné, že vyhrajeme základní část. To může být v play off důležité,“ nepřeceňuje význam tohoto milníku kapitán Mladé Boleslavi Petr Novotný.

Mladá Boleslav v průběhu celého utkání dominovala a Kladno k ničemu nepouštěla. Výsledkem byl jednoznačný výsledek a na poměry nejvyšší soutěže až neuvěřitelný rozdíl ve střelbě, kdy Kanonýry přestřílela v poměru 44:12. „Kladno bylo přesně takový soupeř, jakého jsme čekali. Snažili se bránit a čekali na naše chyby. Bylo důležité, že jsme je rychle zlomili,“ říká Novotný.

Prvním Kanonýrem, který dokázal rozvlnit síť za brankářem Rytychem, byl David Štechmüller. Ten se však prosadil až ve dvaatřicáté minutě utkání, kdy snižoval na 6:1. Nadělil si tak alespoň drobný dárek ke svým narozeninám.

„Začátek zápasu nebyl špatný. V úvodních minutách jsme se drželi na míčku a Boleslav jsme do šancí příliš nepouštěli,“ oceňuje dobrý nástup do utkání Štechmüller. „Pak padl jeden zbytečný gól ze středu hřiště a už to šlo dolů. Byli jsme rozhození a po dalších dvou rychlých gólech si s námi domácí dělali, co chtěli,“ popisuje události vedoucí k vysoké prohře mladíček kladenské sestavy. „Hráči Boleslavi hráli výborně a k ničemu nás nepouštěli, všude byli dřív. Když jsme dali gól na 6:1, oni během chvíle přidali další tři a pak už šlo jen o to dohrát zápas se ctí,“ dodává smutný oslavenec.

Druhým kladenským střelcem byl Matěj Vaculčiak, který tak ve druhém utkání po dvouleté pauze vstřelil svůj druhý gól. Z pozice obránce se jedná o slušný počin a jedno z mála pozitiv, které lze v utkání nalézt.

Sestava Kladna: Cmíral (od 11. Pech) – Vaculčiak, Richtr O., Louvar, Slivka, Nushart – Bednář, Cvrček, Soukup, Řehoř, Štechmüller – Burian, Schuller, Mandler, Richtr T., Linhart – Blažek

Branky a asistence Kladna: 31:18 David Štechmüller (Marek Soukup), 54:10 Matěj Vaculčiak (Tomáš Nushart)


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál