27.11.2018
Elévové A

Další turnaj všech družstev elévů

O víkendu se opět představily všechny tři týmy elévů. Jak se jim dařilo se dočtete níže:
Tým Střelců se v sobotu vydal do Černošic, kde odehrál své zápasy proti pražským Olympu, Wizards a ve finále vyzvali Panthery.

Výsledky:

OLYMP FLORBAL Zeus – Kanonýři Kladno Střelci 3:10

Kanonýři Kladno Střelci – Wizards DDM Praha 10 white 6:3

Kanonýři Kladno Střelci – Panthers Praha 1:13

Komentář trenéra Petra Ďarmeka:
„Dnes to vypadalo jako florbal a kluci předvedli super výkon. Navázali na minulý turnaj, a tak za odměnu zůstala stejná sestava. Škoda finále, ale to ke sportu patří. Prostě se něco nepovedlo. Turnaj byl dlouhý a chyběla síla.”

Sestava:
Fuchs - Wolf, Pešta, Zábranský, Kabourek, Hübner, Bohuslávek – Šmatlák

Jezdci se představili až v neděli, a to konkrétně v hale na Děkance, kde postupně poměřili své síly se Spartou, Olympem Praha a Panthers Praha.

Výsledky:

ACEMA Sparta Praha BLACK – Kanonýři Kladno Jezdci 9:2

Kanonýři Kladno Jezdci – OLYMP FLORBAL Apollon 5:7

Kanonýři Kladno Jezdci – Panthers Praha B 3:5

Komentář trenéra Jirky Lukavského:
„V utkání se Spartou jsme v první půli byli více než vyrovnaným soupeřem. V druhé půli soupeř rychle odskočil, na co jsme již nestačili regovat. I v dalších zápasech nás trápilo proměňování šancí. Pevně věřím, že střeleckou smůlu protrhneme na domácím turnaji 13 ledna v kladenské BIOS, přijďte se přesvědčit.”

Sestava:
Džula - Šáda, Valenčík, Ondrák, Keimar Matyáš, Keimar Jakub, Soukup, Leder

Stíhači se stejně jako Jezdci vydali v neděli na Děkanku, kde se hrály turnaje dvou výkonnostních skupin, a kde i oni sehráli zápasy s Olympem a Spartou, v boji o udržení se ovšem představili proti Wizards.

Výsledky:

OLYMP FLORBAL Achilles – Kanonýři Kladno Stíhači 2:12

Kanonýři Kladno Stíhači – ACEMA Sparta Praha BLUE 2:11

Kanonýři Kladno Stíhači – Wizards DDM Praha 10 black 10:4

Komentář trenéra Michala Bradáče:
„Prvně musím podotknout, že na turnaj jsme vyrazili bez nemocného brankáře a do branky tak museli kluci, kteří jsou zvyklí hrát v poli. První dva zápasy jsme trošku hledali střeleckou formu, tu kluci našli v nejdůležitějším zápase o udržení ve skupině. Ale více jak výsledky musím ocenit brankářské hvězdy hráčů z pole. Míra Brunát v prvním zápase a v dalších dvou zbývajících Vojta Verner předváděli parádní zákroky, které lze přirovnat k zákrokům slavného Dominika Haška v NAGANU. Další pozitivum je předvedený výkon nováčků Dominika Řezáče a Štěpána Starého, kteří se rychle zapracovali do kádru.”

Sestava:
Brunát, Verner, Lahoda, Řezáč, Šmíd, Mirčevský, Starý