logo

Elévové Stíhači se představili na domácí půdě

Václav Suk, 1.2.2018

Elévové Stíhači se představili na domácí půdě

Elévové Stíhači o víkendu absolvovali další ze série ligových turnajů, tentokrát doma v roli pořádajícího týmu.

 

Jako kmenový trenér přípravky, který jezdí elévům spíše jen vypomáhat, musím ocenit perfektní zvládnutí role pořadatele pod vedením Michala Pfaura a výpomoci rodičů (pan Brunát, paní Svobodová a Durecová). Za to jim patří velké díky. Se hrou už to bylo bohužel horší.

Ze tří zápasů jsme třikrát odešli jako poražení, z toho dvakrát zaslouženě. Jediný zapas, kde mohu kluky opravdu pochválit, byl druhý ve skupině proti pozdějšímu finalistovi Olympu Praha.Tam kluci hráli hezký kombinační florbal s plným nasazením a je jen škoda, že jim příliš nepřálo štěstí v koncovce. S předvedenou hrou by si zasloužili minimálně remízu.

Velkou pochvalu si zaslouží Honza Ryska, který se zachoval jako sportovní gentleman a odvolal spornou branku nohou na hranici malého brankoviště. Takové chování našich hráčů si zaslouží rozhodně velké uznání a Honza má můj velký respekt.

Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat všem co se podíleli na dnešním pořádání a hlavně samotným hráčům a budu doufat, že kluci budou hrát v dalších zápasech, tak jako proti Olympu. Vítězství pak na sebe nenechá dlouho čekat 😉

Výsledky:
SK Dvojka Praha B 3:7
Olymp Praha Prometheus 3:6
Wizards Praha White 2:6


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál