logo

Florbalové Nagano. Tři Kanonýři vyhráli Olympiádu dětí a mládeže!

Radek Šikola, 3.7.2017

Florbalové Nagano. Tři Kanonýři vyhráli Olympiádu dětí a mládeže!

Naši hráči a členové týmu starších žáků Matyáš Bachmaier, Jakub Dufek a Vojtěch Novák v minulém týdnu reprezentovali náš oddíl na Olympiádě dětí a mládeže v Brně. A reprezentovali více než obstojně. S výběrem Středočeského kraje dokázali celý turnaj vyhrát. To se rozhodně nečekalo. Malé florbalové Nagano.

 

Jedná se o fantastický úspěch našich hráčů a my trojici kladenských reprezentantů gratulujeme. Věříme, že načerpané zkušenosti přenesou zpět do týmů Kanonýrů.

Níže vám přinášíme vyjádření a pocity Matyáše, Jakuba i Vojtěcha.

Matyáš Bachmaier

„Celý turnaj tým fungoval na jedničku. Jen jeden den se nám nevydařil. Vypadalo to, že ani nepostoupíme ze skupiny, ale když začalo play-off, tak byli všichni připraveni porazit každého a samozřejmě i Prahu. Byl to rozhodně můj největší úspěch v životě.“

Jakub Dufek

„Určitě to je a bude jeden z mých největších úspěchů, kterého jsem kdy dosáhl. Skupinou jsme nějak prošli, druhý den to ani nevypadalo, že máme nějakou šanci na úspěch. V play-off jsme předvedli tři týmové výkony a to nám přineslo zlatou medaili. Určitě bych chtěl pokračovat ve stejných výkonech, které jsem předváděl na turnaji.“

Vojtěch Novák

„První den vyšel super se třemi výhrami, které nám pak obrovsky pomohly. Druhý den jsme zaváhali, když jsme s Ústeckým a domácím Jihomoravským krajem prohráli. Nakonec jsme naši účast v play-off zachraňovali s posledním týmem naší skupiny Vysočinou, která hrála hodně zataženě a na brejkové situace. Nebylo to pro nás lehké a spása přišla až dvě minuty před koncem, kdy jsme dali gól na 1:0 a vedení už jsme udrželi. Řekli jsme si, že play-off pro nás bude úplně nový turnaj. S Olomouckým krajem jsme nečekaně vysoko vyhráli 14:1. Čekalo nás semifinále a obrovská výzva pomstít se Jihomoravskému kraji za porážku ve skupině. Hodně jsme se jich báli, ale dokázali jsme je porazit 6:1 a čekalo nás finále. Byli jsme hodně nahecovaní, ale nikdo moc nevěřil úspěchu s výběrem Prahy. Nakonec jsme vyhráli týmovým výkonem 5:3. Je to určitě největší úspěch a florbalový zážitek v mém životě.“

Ze skupiny postoupil Středočeský kraj ze třetího místa, tedy v relativně nevýhodné pozici. Favorizován rozhodně nebyl. Následné play-off však zvládl s bravurou.

Výsledky play-off:

Čtvrtfinále:
Středočeský kraj - Olomoucký kraj - 14:1
Semifinále:
Středočeský kraj - Jihomoravský kraj - 6:1
Finále:
Středočeský kraj - Praha - 5:3


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál