logo

Florbalové Nagano. Tři Kanonýři vyhráli Olympiádu dětí a mládeže!

Radek Šikola, 3.7.2017

Florbalové Nagano. Tři Kanonýři vyhráli Olympiádu dětí a mládeže!

Naši hráči a členové týmu starších žáků Matyáš Bachmaier, Jakub Dufek a Vojtěch Novák v minulém týdnu reprezentovali náš oddíl na Olympiádě dětí a mládeže v Brně. A reprezentovali více než obstojně. S výběrem Středočeského kraje dokázali celý turnaj vyhrát. To se rozhodně nečekalo. Malé florbalové Nagano.

 

Jedná se o fantastický úspěch našich hráčů a my trojici kladenských reprezentantů gratulujeme. Věříme, že načerpané zkušenosti přenesou zpět do týmů Kanonýrů.

Níže vám přinášíme vyjádření a pocity Matyáše, Jakuba i Vojtěcha.

Matyáš Bachmaier

„Celý turnaj tým fungoval na jedničku. Jen jeden den se nám nevydařil. Vypadalo to, že ani nepostoupíme ze skupiny, ale když začalo play-off, tak byli všichni připraveni porazit každého a samozřejmě i Prahu. Byl to rozhodně můj největší úspěch v životě.“

Jakub Dufek

„Určitě to je a bude jeden z mých největších úspěchů, kterého jsem kdy dosáhl. Skupinou jsme nějak prošli, druhý den to ani nevypadalo, že máme nějakou šanci na úspěch. V play-off jsme předvedli tři týmové výkony a to nám přineslo zlatou medaili. Určitě bych chtěl pokračovat ve stejných výkonech, které jsem předváděl na turnaji.“

Vojtěch Novák

„První den vyšel super se třemi výhrami, které nám pak obrovsky pomohly. Druhý den jsme zaváhali, když jsme s Ústeckým a domácím Jihomoravským krajem prohráli. Nakonec jsme naši účast v play-off zachraňovali s posledním týmem naší skupiny Vysočinou, která hrála hodně zataženě a na brejkové situace. Nebylo to pro nás lehké a spása přišla až dvě minuty před koncem, kdy jsme dali gól na 1:0 a vedení už jsme udrželi. Řekli jsme si, že play-off pro nás bude úplně nový turnaj. S Olomouckým krajem jsme nečekaně vysoko vyhráli 14:1. Čekalo nás semifinále a obrovská výzva pomstít se Jihomoravskému kraji za porážku ve skupině. Hodně jsme se jich báli, ale dokázali jsme je porazit 6:1 a čekalo nás finále. Byli jsme hodně nahecovaní, ale nikdo moc nevěřil úspěchu s výběrem Prahy. Nakonec jsme vyhráli týmovým výkonem 5:3. Je to určitě největší úspěch a florbalový zážitek v mém životě.“

Ze skupiny postoupil Středočeský kraj ze třetího místa, tedy v relativně nevýhodné pozici. Favorizován rozhodně nebyl. Následné play-off však zvládl s bravurou.

Výsledky play-off:

Čtvrtfinále:
Středočeský kraj - Olomoucký kraj - 14:1
Semifinále:
Středočeský kraj - Jihomoravský kraj - 6:1
Finále:
Středočeský kraj - Praha - 5:3


 

Muži A

ikona
Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno
(2:1,4:2,3:1)
  | sobota 16.9.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 
Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov ( ) neděle 24.9. 16:00
 

Krátké zprávy

Mladší žáci jedou...

- ...v neděli na "mistrák". Potvrzení účasti pokud již neproběhlo na výzvu prosím zde: jan.hollmann@seznam.cz včera - 21:34

Email MLŽI B

- E-mail na Hollmesse: jan.hollmann@seznam.cz (12.9.2017 - 18:05)

PŘÍPRAVKA

- Přípravka se sejde k prvnímu tréninku v pondělí 18.9. v 16:00 ve SH BIOS. (4.9.2017 - 16:06)

"Céčko" nesestupuje!

- Muži C ve čtvrtek doma porazili v zápase o udržení Wizards DDM Praha 10 C 11:7 a i příští rok si tak zahrají PH+SČ ligu mužů. (5.5.2017 - 21:14)

Zápas o setrvání v lize

- Muži C dnes odehrají od 20:30 v přetlakové SH Kladno (12. ZŠ) zápas s Wizards DDM Praha 10 C. Vítěz tohoto zápasu setrvá i pro příští sezónu v PH+SČ lize mužů, poražený poputuje o ligu níž. PŘIJĎTĚ PODPOŘIT KANONÝRY V NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ZÁPASE SEZÓNY! (4.5.2017 - 11:55)

- Přípravy druhého ročníku Dne Kanonýrů jsou v plném proudu. V kalendáři si už teď můžete modře zaškrtnout datum 10.6. ;-) (30.1.2017 - 10:28)

Anketa 
 

 


 

 

 

 

Šfl Kladno

Copyright © 2017 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál