logo

Generální manažer Pošta: Klub má před sebou velkou budoucnost

Radek Šikola, 10.4.2018

Generální manažer Pošta: Klub má před sebou velkou budoucnost

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák před pár dny představil nového generálního manažera Matěje Poštu. Nyní vám přinášíme jeho první rozhovor v nové funkci. Jak se na novou roli těší, jaká bude jeho pracovní náplň nebo cíle si přečtěte níže.

 

Kanonýři od sezony 2018/2019 zřídili pozici generálního manažera a vy jste byl pro klub první volbou. Těší vás to?

Osobně z toho mám velkou radost. Myslím, že klub má před sebou velkou budoucnost. Beru to jako výzvu a velkou zodpovědnost. Z předešlé práce mám zkušenost s řízením klubu a jsem rád, že se vedení Kanonýrů obrátilo na mě a dali jsme to společně dohromady.

Předseda Zdeněk Jirák se vyjádřil v tom smyslu, že jednání s vámi byla dlouhá. Jak těžce se tedy dohoda rodila?

Je pravdou, že jsme již nějakou dobu společně řešili možnosti mého bližšího propojení u Kanonýrů. Ani bych neřekl, že jednání byla nějak těžká nebo dokonce nepříjemná. Naopak jsme si vždy hezky popovídali a selektovali nejlepší možnosti, jak to celé připravit.

Kam až budou sahat vaše kompetence a povinnosti v nové roli?

Zdeněk Jirák již ve svém rozhovoru v podstatě nastínil nejdůležitější činnosti mého postu. Pokud bych to měl nějak shrnout, tak má pozice je připravena na řízení celého klubu, a to od běžných operativ až po strategické plánovaní chodu klubu.

Jaké jsou vaše dlouhodobé cíle s kladenským klubem?

Pokud nebudeme koukat pouze na elitní mužskou kategorii, tak jedním z mých hlavních cílů bude stabilizovat a rozšířit mládežnickou základnu Kanonýrů. Další z mých cílů je podpořit značku Kanonýrů a pomoci klubu dostat se do širšího povědomí jak na Kladně, tak v jeho okolí. Dílčích cílů je opravdu mnoho a čeká nás hodně strávených chvil nejenom v kanceláři, ale i na hale.

Na Kladně jste dvě sezony působil jako brankář, postoupil jste s ním do nejvyšší soutěže. Jakou roli ve vašem rozhodování hrál vztah ke klubu?

I tento fakt hrál v mém rozhodování velkou roli. Kladno jako město znám. I lidi, kteří se kolem klubu pohybují. Již jsem si to jako hráč na Kladně zkusil a letos jsem v klubu trénoval kompletní brankářskou složku. Zkusil jsem si tedy dvě důležité role v klubu, a i díky tomu jsem se pro Kladno rozhodnul.

Učinil jste zásadní životní krok a přestěhoval se na Kladno. Zdá se, že novou výzvu berete opravdu vážně.

Přesně tak. Cítil jsem, že je potřeba v mém životě udělat velkou změnu. Kladno se mi vždycky líbilo, a i po odchodu jsem sledoval výsledky, jaké klub má. Svoji pozici beru hlavně jako velkou zodpovědnost za celý klub. Moc se těším až se zapojím do každodenních operativ a budu moci i já nějakou měrou přispět k chodu kladenských Kanonýrů.


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál