logo

Jestli chceme vyhrát, musíme porazit každého, říká junior Hruška

Radek Šikola, 22.3.2017

Jestli chceme vyhrát, musíme porazit každého, říká junior Hruška

Juniorský tým Kanonýrů čeká play-off 2. ligy juniorů. Druhý tým tabulky si pro čtvrtfinále zvolil mužstvo FC Bučis Team, které po základní části skončilo na sedmém místě. O své dojmy se s námi před sérií podělil útočník Radek Hruška.

 

Pro čtvrtfinále jste si zvolili FC Bučis Team. Byla to volba týmu, nebo trenérů?
Řekl bych, že to byla volba týmu. Téměř většina se shodla na Vinohradech. Ty si bohužel vybrala Orka. Proto jsme brali Bučis.

Co rozhodlo pro tohoto soupeře?
Rozhodl pro to fakt, že rezervní mužstva týmů jako Sparta, Bohemka a další jsou nevyzpytatelná. Na tom jsme se shodli. A proto jsme volili mezi Bučisem a Vinohrady.

Nebylo by výhodnější zvolit silnějšího soupeře s ohledem na potřebu kvalitní přípravy před semifinále?
Já si myslím, že možná ano. Ale na druhou stranu, jestli chceme vyhrát, tak musíme porazit každého.

V kanadském bodování celé soutěže jsi se umístil na třetím místě, v tabulce střelců dokonce na druhém. V play-off na tebe bude tým spoléhat. Cítíš tlak?
Ano, po celou sezonu se mi dařilo. Tlak necítím. Naopak se těším a věřím, že se mi bude dařit i v play-off tak, jako v základní části a tým podržím.

V závěru základní části jste měli krátkou sérii tří proher v řadě. Poslední tři kola základní části jste naopak vyhráli. Jaká je před play-off atmosféra v týmu?
Ano, bylo to naše větší zaváhání, ale možná je dobře, že to přišlo, abychom si uvědomili, že nejsme neporazitelní. Poslední tři kola jsme se zvedli a přišlo to v pravou chvíli před play-off, takže v týmu panuje pohoda a chuť vyhrát a být nejlepší.


 

Muži A

ikona
Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno
(2:1,4:2,3:1)
  | sobota 16.9.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 
Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov ( ) neděle 24.9. 16:00
 

Krátké zprávy

Mladší žáci jedou...

- ...v neděli na "mistrák". Potvrzení účasti pokud již neproběhlo na výzvu prosím zde: jan.hollmann@seznam.cz včera - 21:34

Email MLŽI B

- E-mail na Hollmesse: jan.hollmann@seznam.cz (12.9.2017 - 18:05)

PŘÍPRAVKA

- Přípravka se sejde k prvnímu tréninku v pondělí 18.9. v 16:00 ve SH BIOS. (4.9.2017 - 16:06)

"Céčko" nesestupuje!

- Muži C ve čtvrtek doma porazili v zápase o udržení Wizards DDM Praha 10 C 11:7 a i příští rok si tak zahrají PH+SČ ligu mužů. (5.5.2017 - 21:14)

Zápas o setrvání v lize

- Muži C dnes odehrají od 20:30 v přetlakové SH Kladno (12. ZŠ) zápas s Wizards DDM Praha 10 C. Vítěz tohoto zápasu setrvá i pro příští sezónu v PH+SČ lize mužů, poražený poputuje o ligu níž. PŘIJĎTĚ PODPOŘIT KANONÝRY V NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ZÁPASE SEZÓNY! (4.5.2017 - 11:55)

- Přípravy druhého ročníku Dne Kanonýrů jsou v plném proudu. V kalendáři si už teď můžete modře zaškrtnout datum 10.6. ;-) (30.1.2017 - 10:28)

Anketa 
 

 


 

 

 

 

Šfl Kladno

Copyright © 2017 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál