logo

Junior Ureš: V týmu panuje velká pohoda a chuť jít do finále

Radek Šikola, 1.4.2017

Junior Ureš: V týmu panuje velká pohoda a chuť jít do finále

Juniorský tým Kanonýrů postoupil do semifinále play-off 2. ligy. Čtvrtfinálový soupeř FC Bučis Team kladenské borce řádně potrápil. Po třech těsných výsledcích ovládli Kanonýři sérii poměrem 2-1. Svůj pohled na právě probíhající boje play-off nám poskytl útočník Tomáš Ureš.

 

Ve čtvrtfinále jste vyřadili FC Bučis Team ve třech zápasech. Jak těžký to byl soupeř?
Byly to těžké zápasy. V základní části jsme je dávali s přehledem, ale play-off je o něčem jiném. Musel jeden z nás vyhrát a nakonec se štěstí usmálo na nás a jsme rádi, že jsme to zvládli. Teď musíme jen myslet na semifinále a zvládnout ho stejně. V prvním zápase jsme to měli jen tak tak. V druhém přišel náš kolaps a musel rozhodnout třetí zápas. Řekli jsme si, že musíme vyhrát a to se nám také podařilo.

V rozhodujícím třetím utkání jsi zaznamenal dvě branky a výrazně tak přispěl k postupu. Cítíš, že na tebe tým spoléhá?
Myslím, že možná ano. Ale není to jenom o mně, jde hlavně o týmovost, která teď panuje. Ale jsem rád, že se mi podařilo vstřelit dvě branky a pomohl tím k postupu.

V semifinále vás čeká střešovický Tatran. Co od tohoto soupeře očekáváte? Bude to rozhodně těžší soupeř, než byl Bučis Team. Ale my se nebudeme vzdávat a vlétneme na ně od začátku do konce. V základní části s nimi máme bilanci 1-1, takže určitě chceme vyhrát a jít do finále.

Co bude třeba dodržet a čeho se naopak vyvarovat, abyste přes tohoto soupeře postoupili do finále?
Musíme se hlavně vyvarovat zbytečných ztrát míčku a dalších chyb, které jsme dělali proti Bučisu. Dodržet musíme střelbu a chodit pořád do brány. Ale to hlavní je makat na 100%, koncentrace a týmovost. Věřím, že postoupíme do finále.

V jakém rozpoložení se nachází tým před semifinále?
Panuje velká pohoda a chuť jít do finále. Věřím, že spolu to zvládneme a vyhrajeme.


 

Muži A

ikona
Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno
(2:1,4:2,3:1)
  | sobota 16.9.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 
Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov ( ) neděle 24.9. 16:00
 

Krátké zprávy

Mladší žáci jedou...

- ...v neděli na "mistrák". Potvrzení účasti pokud již neproběhlo na výzvu prosím zde: jan.hollmann@seznam.cz včera - 21:34

Email MLŽI B

- E-mail na Hollmesse: jan.hollmann@seznam.cz (12.9.2017 - 18:05)

PŘÍPRAVKA

- Přípravka se sejde k prvnímu tréninku v pondělí 18.9. v 16:00 ve SH BIOS. (4.9.2017 - 16:06)

"Céčko" nesestupuje!

- Muži C ve čtvrtek doma porazili v zápase o udržení Wizards DDM Praha 10 C 11:7 a i příští rok si tak zahrají PH+SČ ligu mužů. (5.5.2017 - 21:14)

Zápas o setrvání v lize

- Muži C dnes odehrají od 20:30 v přetlakové SH Kladno (12. ZŠ) zápas s Wizards DDM Praha 10 C. Vítěz tohoto zápasu setrvá i pro příští sezónu v PH+SČ lize mužů, poražený poputuje o ligu níž. PŘIJĎTĚ PODPOŘIT KANONÝRY V NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ZÁPASE SEZÓNY! (4.5.2017 - 11:55)

- Přípravy druhého ročníku Dne Kanonýrů jsou v plném proudu. V kalendáři si už teď můžete modře zaškrtnout datum 10.6. ;-) (30.1.2017 - 10:28)

Anketa 
 

 


 

 

 

 

Šfl Kladno

Copyright © 2017 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál