19.09.2018
Junioři

Junioři těsně podlehli v Pardubicích

V rámci 3. kola KB Ligy juniorů odehráli Kanonýři v neděli 16. září od 16:00 zápas v pardubické ČSOB Areně proti místním Sokolům, kteří do zápasu šli jako zatím neporažení favorité.
První třetina začala relativně vyrovnaně, po šesti minutách hry se ale dokázali prosadit domácí. Kanonýři následně přečkali oslabení a čtyři minuty před koncem dokázal vyrovnat Všetečka. Dvě minuty před koncem dostali Kladenští výhodu přesilové hry, ta však zůstala nevyužita a do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Už po necelé minutě byli Kanonýři vyloučeni za špatné střídání a následnou přesilovku dokázal Sokol využít. Po dvou minutách dostalo šanci další přesilovky také Kladno a početní výhodu využil Tomáš Sochor. Už po sedmi vteřinách se ale trefily opět Pardubice, které si tak vzaly své jednobrankové vedení zpět. Ve 29. minutě dostali Kanonýři další početní výhodu, kterou už po třinácti vteřinách využil Pfaur. O dvě minuty později šly Pardubice opět do vedení a následně byli Kanonýři podruhé v zápase vyloučeni za špatné střídání. Oslabení se však Kladenským povedlo na výbornou, a ještě v početní nevýhodě přišlo vyrovnání z hole Řádka. Do konce třetiny už gól nepadl a druhá část tak skončila výsledkem 4:4.

Už ve druhé minutě třetí třetiny dostaly Pardubice výhodu trestného střílení, které se jim podařilo proměnit. V desáté minutě se domácí prosadili opět a zdvojnásobili své vedení. Po dvaceti sekundách sice přišla odpověď z hole Všetečky, dvoubrankový náskok se však Sokolům vrátil v 53. minutě. Po další minutě ještě vykřesal jiskřičku naděje Lukáš Molhanec, v posledních dvou minutách ale vstřelily Pardubice ještě dva góly do prázdné branky a konečné skóre se tak zastavilo na 9:6.

Sokol Pardubice – Kanonýři Kladno 9:6 (1:1, 3:3, 5:2)

Branky Kladna: 16‘ a 50‘ Všetečka, 25‘ T. Sochor, 29‘ Pfaur, 34‘ Řádek, 54‘ L. Molhanec

Sestava Kladna: Veselý, Pospíšil – Balvín, Sochor F., Sochor T., Všetečka, Burda, Řádek, Pfaur, Novák, Molhanec L., Plášek