logo

Kanonýři podlehli Spartě i počtvrté

Radek Šikola, 4.4.2017

Kanonýři podlehli Spartě i počtvrté

V sobotu se Kanonýři pokusili odvrátit pád do baráže o Tipsport Superligu. To se jim nepodařilo a pražské Spartě podlehli 3:7, v celé sérii play-down pak 1-4 na zápasy.

 

ACEMA Sparta Praha – Kanonýři Kladno 7:3 (2:2, 2:0, 3:1)

Utkání bylo dlouho vyrovnané. Po první třetině na ukazateli skóre svítil nerozhodný stav 2:2. Do dvougólového vedení Sparta poprvé odskočila až v pětatřicáté minutě, když na 4:2 zvyšoval Ondřej Kadoch. „První třetina byla vyrovnaná, měli jsme stejnou možnost odskočit, jako měla Sparta, ale to jsme nedokázali,“ hodnotí průběh utkání střelec první branky Kanonýrů Michal Klápa.

I přes téměř dvanáct minut trvající hru bez brankáře kladenského týmu si Sparta dokázala výhru zkušeně pohlídat. „Sparta ukázala týmovost. Semkli se, padali do střel po hubě a vyhráli. Nedalo se s tím už nic dělat,“ smutně konstatuje kladenský útočník Klápa.

Sparta díky čtvrtému vítězství slaví udržení v nejvyšší soutěži a její hráči mohou pomalu plánovat dovolenou před letní přípravou na příští sezónu. „Série s Kladnem byla nesmírně těžká. Kanonýři byli houževnatým soupeř a jsem rád, že jsme si koncentrovanými výkony došli pro vítězství 4-1 na zápasy a udrželi pro Spartu superligu,“ říká střelec vítězné branky zápasu Ondřej Kadoch. „Děkujeme Kladnu za sérii a přeji hodně štěstí do dalších bojů,“ dodává.

Kladno se nyní musí oklepat z prohry a začít se připravovat na další fázi bojů o udržení – baráž s některým z prvoligových celků. „Baráž zvládneme. Musíme se ale semknout jako tým, dát dohromady hráče a těšit se,“ burcuje Klápa.

Sestava Kladna: Pech (Cmíral) – Burian, Řehoř, Přívara, Klápa, Louvar – Pertlík, Richtr O., Vaculčiak, Slivka, Schuller – Soukup, Lacko, Nushart – Cvrček, Bednář, Linhart, Štechmüller

Branky a asistence Kladna: 08:50 Michal Klápa (Marek Soukup), 18:07 Jan Louvar (Dušan Přívara), 56:05 Dušan Přívara (Tomáš Nushart)


 

Muži A

 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

"Céčko" nesestupuje!

- Muži C ve čtvrtek doma porazili v zápase o udržení Wizards DDM Praha 10 C 11:7 a i příští rok si tak zahrají PH+SČ ligu mužů. (5.5.2017 - 21:14)

Zápas o setrvání v lize

- Muži C dnes odehrají od 20:30 v přetlakové SH Kladno (12. ZŠ) zápas s Wizards DDM Praha 10 C. Vítěz tohoto zápasu setrvá i pro příští sezónu v PH+SČ lize mužů, poražený poputuje o ligu níž. PŘIJĎTĚ PODPOŘIT KANONÝRY V NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ZÁPASE SEZÓNY! (4.5.2017 - 11:55)

- Přípravy druhého ročníku Dne Kanonýrů jsou v plném proudu. V kalendáři si už teď můžete modře zaškrtnout datum 10.6. ;-) (30.1.2017 - 10:28)

Florbalové Války

- I v letošním roce se zúčastníme jedinečného turnaje s názvem Florbalové Války, jehož první ročník jsme loni vyhráli. Turnaj čtyř klubů, které se mezi sebou utkají ve všech věkových kategoriích, proběhne v České Lípě od 19. do 21.5.2017. (26.1.2017 - 08:32)

- V našem článku naleznete informace o možnosti zakoupení vstupenek na letošní Superfinále. (23.1.2017 - 09:53)

Dražíme další 4 dresy!

- Na naší facebookové stránce můžete v albu Dražba dresů -MOVEMBER 2016 dražit další 4 dresy. Stačí do komentáře k jednotlivým dresům napsat výši vašeho příhozu. (17.11.2016 - 10:24)

Anketa 
 

 


 

 

 

 

Šfl Kladno
Superfinale
Copyright © 2017 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál