logo

Kanonýři zahájili baráž prohrou. Doma podlehli České Lípě

Radek Šikola, 24.4.2017

Kanonýři zahájili baráž prohrou. Doma podlehli České Lípě

V neděli zahájili Kanonýři baráž o udržení v Tipsport Superlize. Na domácí půdě hostili prvoligovou Českou Lípu. Do série však nevstoupili vůbec dobře a prohrou 4:5 umožnili soupeři v sérii hrané na tři vítězná utkání vedení 1-0.

 

Kanonýři Kladno – FBC PULLO TRADE Česká Lípa 4:5 (1:3, 1:1, 2:1)

V první třetině bylo Kladno o něco aktivnější a snažilo se kontrolovat hru. Přesto odcházelo do šaten za stavu 1:3. Ve zbytku utkání postupně vyklidilo pole a přenechalo iniciativu hostům. Ti poté navýšili své vedení až na 5:2. Závěrečný nápor Kanonýrů umocněný hrou bez brankáře stačil už jen na úpravu skóre do podoby 4:5 z pohledu domácích. „O našem vítězství rozhodlo asi to, že jsme víc chtěli. Myslím si, že jsme byli efektivnější v koncovce, ale také jsme spoustu šancí promarnili. Tahle série bude o tom, kdo bude víc chtít. V tom dnešním zápase jsme to byli my,“ řekl po zápase nejzkušenější hráč České Lípy Štěpán Slaný. Jeho soupeř a autor dvou branek Kladna Petr Lacko si po utkání postěžoval na slabou střeleckou aktivitu a malý důraz svého týmu. „Dostali jsme skoro všechny góly z předbrankového prostoru, takže osobní souboje byly z naší strany slabé. Také jsme měli málo střelby, hráli jsme okolo, ale netlačili jsme se do zakončení,“ posteskl si.

Kladno v utkání nezvládlo roli favorita a ztratilo důležitý úvodní zápas série. Česká Lípa je naopak před domácími zápasy na koni. Přesvědčila se, že může Kanonýry porazit. „Kladno nehrálo tři týdny soutěžní zápas. Je to těžké dostat se zpátky do sezóny. Oni jsou favoriti a musí udržet ligovou příslušnost. My můžeme hrát trošku bez nervů. Kladno má co ztratit, my můžeme jenom získat. Takže si myslím, že výhoda je v tomhle na naší straně,“ zhodnotil Slaný a dodal, že Kladno k utkání přistoupilo asi o něco hůře, než jeho tým. „Já si myslím, že velkou roli hrálo v utkání podcenění soupeře z naší strany. Podali jsme takový profesorský výkon. Oni do toho šli po hlavě a nám chybělo to pravé kladenské srdce. Musíme bojovat o každý centimetr hřiště tak, jako to předváděla Česká Lípa. Profesorským přístupem tuto sérii nevyhrajeme,“ řekl autor tří kanadských bodů Lacko.

Za týden se série přesune do České Lípy, kde má na programu druhé a třetí kolo. „V první řadě jsme si dokázali, že s Kladnem můžeme hrát a není to jenom o tom, že oni mají lepší jména na soupisce,“ popsal Slaný důležitý poznatek, který první zápas série přinesl. „My jsme tým a chceme to konečně po pěti letech urvat. Uděláme pro to všechno a doufám, že se to o víkendu podaří,“ dodal bývalý český reprezentant. Kladenský Petr Lacko první prohře v baráži odmítl přisuzovat přehnaný význam. „Já bych to nijak nedramatizoval. Prohráli jsme jen první zápas. Teď jedeme na půdu soupeře a bude to jiné. My tady máme gumu, oni hrají na parketách. Navíc tam bude vyprodáno. Ale pokud předvedeme lepší výkon, než dneska, tak bychom už neměli prohrát,“ řekl odhodlaně.

Sestava Kladna: Pech (Cmíral) – Burian, Řehoř, Přívara, Štechmüller, Louvar – Pertlík, Richtr O., Vaculčiak, Slivka, Schuller – Holčák, Cvrček, Soukup, Lacko, Nushart – Bednář, Linhart, Nolč

Branky a asistence Kladna: 05:34 Petr Lacko (Martin Holčák), 29:54 Tomáš Nushart (Petr Lacko), 51:52 Petr Lacko (Ondřej Richtr), 56:33 Marek Soukup (Dušan Přívara)


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Schůzka

- Vážení rodiče,
u příležitosti zahájení nového soutěžního ročníku si Vás dovolujeme pozvat na informativní schůzky florbalového oddílu Kanonýři Kladno, které proběhnou 3.10.2017 v hale BIOS v prostorách šatny č. 5 dle níže uvedeného časového harmonogramu. Schůzky se budou konat za účasti předsedy spolku, šéftrenéra, zaměstnanců spolku i trenérů, což věříme, zaručuje komplexní informace k nadcházející sezóně.
Časový harmonogram schůzek:
16:45 – 17:30 Přípravka
17:30 – 18:15 Mladší žáci A+B
18:15 - 19:00 Elévové
19:00 – 19:45 Starší žáci A+B, starší žákyně, Dorost, Junioři, Juniorky

Těšíme se na setkání s Vámi.
V Kladně, 27. 9. 2017
Ing. Zdeněk Jirák
Předseda Kanonýři Kladno, z.s. (2.10.2017 - 08:45)

Nominace Mladší Žáci

- Stíhači, Přetlaková SH Kladno:
M. Dlouhý, J. Dlouhý, Hollmann, Mach, Špaček, Hošek
Sraz 9:30 (nejpozději) přímo v hale.

Střelci, SH na Fialce Říčany:
Ceplecha, Frýba, Douša, Vaňous, O. Groh, T. Groh, Hurych, Dvořák
Sraz 9:40 (nejpozěji) přímo v hale.
Adresa: Mánesova 2530/3a, Říčany u Prahy
https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/informacni-deska/schvalene-haly/detail/433Kontakt: jan.hollmann@seznam.cz, 720 761 651 (21.9.2017 - 23:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál