logo

Kanonýři znovu zaváhali. Vinohrady si odváží dva body

Radek Šikola, 4.2.2018

Kanonýři znovu zaváhali. Vinohrady si odváží dva body

V sobotu přivítali Kanonýři na svém hřišti sokoly z Královských Vinohrad. Každý kladenský florbalista jistě očekával výhru za tři body a posun v tabulce před svého soupeře. Opak se stal pravdou a pražský soupeř zvítězil v prodloužení.

 

KANONÝŘI KLADNO – TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
5:6p (0:2, 3:1, 2:2, 0:1)

Herně ani výsledkově se Kanonýrům vstup do utkání a vlastně téměř celé dvě třetiny hrubě nevydařil. „Před zápasem jsme si řekli, že bychom chtěli navázat na herní tempo z dvojutkání z Ostravy a okolí, což se očividně nepovedlo a byl z toho otřesný začátek 0:3 po pětadvaceti minutách,“ popisuje nenaplněné plány svého týmu útočník Kanonýrů Radek Šťovíček.

Kanonýři si šance vytvářeli, svého soupeře dokonce výrazně přestříleli, ale hra byla neurovnaná a nepřesná. Vinohrady naproti tomu dokázali své minimum šancí přetavit v branky. „První třetinu jsme se hledali a nenašli, druhou už to bylo lepší. Není dobré celý zápas dohánět manko soupeře, což jsme bohužel museli,“ vysvětluje Šťovíček nepříjemnou situaci Kanonýrů.

V závěru druhé třetiny dokázali Kanonýři během dvou minut a devatenácti sekund tříbrankové manko smazat. V průběhu poslední části ovšem obdrželi další dva góly a prohrávali 3:5. „Chtěl bych vyzdvihnout hru kluků ve hře bez brankáře, asi to mají natrénované ještě z minulé superligové sezony (úsměv),“ naráží rychlonohý kladenský útočník Šťovíček na závěrečnou power play svých spoluhráčů, během níž Kladno opět srovnalo skóre.

Po sedmnácti sekundách prodloužení vinohradští sokolové rozhodli o svém vítězství a kladenským florbalistům zbyl z utkání pouze bod. „Škoda, že jsme nedokázali dotáhnout utkání do vítězného konce, prodloužení tři na tři není úplně naše silná stránka,“ lituje Šťovíček, který byl po utkání vyhlášen nejlepším hráčem svého celku.

Sestava Kladna:
Šárka (Minev)
Burian, Cvrček, Vaculčiak, Riebauer, Mayer
Holčák, Pertlík, Šťovíček, Přívara, Louvar
Blažek, Fořt, Richtr O., Teslík, Richtr T.
(Šimůnek, Štechmüller, Sedláček)

Branky a asistence Kladna:
36:53 Dušan Přívara (Vojtěch Teslík), 37:05 Miroslav Mayer (Ondřej Riebauer), 39:12 Miroslav Mayer (Ondřej Riebauer), 55:46 Martin Holčák (Ondřej Riebauer), 58:21 Dušan Přívara (Martin Holčák)


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál