logo

Kanonýrky play off neudržely

agentkalea, 22.2.2017

Kanonýrky play off neudržely

Jako obvykle vyrazily Kanonýrky do souboje v okleštěné sestavě, tentokrát proti Wizardkám, se kterými sehrávají vzájemná utkání, kam jejich paměť sahá.

 

Kanonýrky Kladno : Wizards DDM Praha 10 3 : 6

V šesté minutě se nedohodla kladenská obrana v pokrytí hráčky za brankou a nabídla tak soupeřkám šanci, kterou pražačky nekompromisně zužitkovaly a otevřeli skóre zápasu. V 11. minutě se dostala k míčku Jessica Keszi, která utekla soupeřově obraně, zkušeně si položila gólmanku a vyrovnala. Hráčky Wizards zasypaly jenom v první třetině kladenskou Lucku Siskosovou dvaadvaceti střelami, ze kterých však za její záda už žádná další neproklouzla.

Na začátku druhé třetiny prosvištěl halou na koštěti Harry Potter a mávnutím své hůlky vykouzlil z ničeho trestné střílení pro hráčky v oranžovém. Trestné střílení se soupeřkám využít nepodařilo, v přesilovce už ale přece jenom míček za záda Lucky Siskosové doputoval. Po první třetině, ve které mohli fanoušci v hale vidět 35 střel na bránu, byla druhá třetina víceméně velmi nudná, když počet střel obou týmů dohromady klesl na 15.

Ve třetí nejdříve Wizardky odskočily na dvougólový náskok. K tomu ale ještě měla co říct kapitánka Bára Hubrová, která ranou z kulometu nastřelila gólmanku a Jessica Keszi si odražený míček našla a dopravila ho za záda Blažejové. Kladno však nedokázalo udržet tempo, a tak byl v šesté minutě poslední třetiny rozdíl už tříbrankový, a to v náš neprospěch. Jiskřičku naděje vykřesala ještě Bára Hubrová, když si vyčíhala slabou chvilku obránkyně Wizardek, obrala jí o balónek a sama s ním oběhla branku, brankářku a snížila na 3:5. V 51. minutě ale pražačky svůj náskok znovu snížily a tříbrankový rozdíl se už Kanonýrkám nepodařilo ani v power play dotáhnout.

Sestava:
Siskosová
Hyková, Strašíková, Horáková, Maršíková
Hubrová, Keszi, Hanáčková, Adamcová, Semencová, Tonová, Bartošová, Postolková

Kanonýrkám se vymstilo, že si nedokázaly v dřívějších zápasech proti slabším soupeřům vybojovat dost bodů, které jim už los ke konci základní části nedovolí nasbírat. Kladno opustilo osmou příčku a byl by zázrak, kdyby se tam dokázalo po posledních dvou kolech ještě vrátit.


 

Muži A

 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

"Céčko" nesestupuje!

- Muži C ve čtvrtek doma porazili v zápase o udržení Wizards DDM Praha 10 C 11:7 a i příští rok si tak zahrají PH+SČ ligu mužů. (5.5.2017 - 21:14)

Zápas o setrvání v lize

- Muži C dnes odehrají od 20:30 v přetlakové SH Kladno (12. ZŠ) zápas s Wizards DDM Praha 10 C. Vítěz tohoto zápasu setrvá i pro příští sezónu v PH+SČ lize mužů, poražený poputuje o ligu níž. PŘIJĎTĚ PODPOŘIT KANONÝRY V NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ZÁPASE SEZÓNY! (4.5.2017 - 11:55)

- Přípravy druhého ročníku Dne Kanonýrů jsou v plném proudu. V kalendáři si už teď můžete modře zaškrtnout datum 10.6. ;-) (30.1.2017 - 10:28)

Florbalové Války

- I v letošním roce se zúčastníme jedinečného turnaje s názvem Florbalové Války, jehož první ročník jsme loni vyhráli. Turnaj čtyř klubů, které se mezi sebou utkají ve všech věkových kategoriích, proběhne v České Lípě od 19. do 21.5.2017. (26.1.2017 - 08:32)

- V našem článku naleznete informace o možnosti zakoupení vstupenek na letošní Superfinále. (23.1.2017 - 09:53)

Dražíme další 4 dresy!

- Na naší facebookové stránce můžete v albu Dražba dresů -MOVEMBER 2016 dražit další 4 dresy. Stačí do komentáře k jednotlivým dresům napsat výši vašeho příhozu. (17.11.2016 - 10:24)

Anketa 
 

 


 

 

 

 

Šfl Kladno
Superfinale
Copyright © 2017 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál