logo

Mladší žáky Střelce čekal o víkendu další turnaj

Stanislav Minář, 5.2.2018

Mladší žáky Střelce čekal o víkendu další turnaj

Další turnaj čekal na Střelce v Unihoc Arene. Jelikož jsme před 14 dny byli nebývale špatní, bez zájmu, bez pohybu a bez všech základních dovedností, čekal náš 2. koš. Právě toto mělo být velkou motivací k parádním výkonům a odčinění hrůzné neděle před 14 dny. Dali jsme si za cíl ne primárně postoupit zpátky, ale výrazně vylepšit obranu, souboje, rozehrávku, napadání, pohyb po hřišti a hladovost po gólech.

 

Kanonýři Kladno Vs. Black Angels 2-4 (0-1)

Myslím, že se hrálo velmi dobré utkání a odehráli jsme rovnocennou partii s týmem, který nás před 3 měsíci zesměšnil 11-1. I když jsme celé první střídání měli šance a byli jsme na míčku, tak nám Bleci utekli a dali první fík. Celkově první půle byla taková, že šance jsme měli spíše My. Pěkná a chytrá akce ze standartky a Vítek Ciniburg svojí bombou vyrovnavá. Bohužel nepokrýváme snadnou situaci v obraně a Bleci vedou 1-2. Dvě a půl minuty před koncem vyrovnáváme díky krásné akci, kdy ze středu pálil do prázdné kápo Čika, musím říct, že tato lajna si gol zasloužila, neboť tam 2 minuty hosty rozebírali. Hosté si berou ihned ,,time,,. My máme úkoly Bleky dodělat, neboť bylo vidět že mají strach, chtěli jsme hrát stále s míčkem a být nebezpeční. Bohužel dostáváme rychlé 2 goly a prohráváme 2-4 po velmi slušném výkonu. !

Kanonýři Kladno Vs Prague Tigers 8-2 (3-2)

Pro nás skvělé utkání, kdy nás zdobilo napadání a touha mít celý zápas míček na svých holích, získali jsme spousty míčků a perfektně jsme zápas odmakali, tak jak to má být vždycky ! Těší nás i za rozhodnutého stavu jsme chtěli přidávat další a další branky, to je potěšující.

Kanonýři Kladno Vs Bučis Team 4-0 (1-0)

Zvláštní zápas ve kterém mě přišlo že prvních 10 minut jsme hlavou nebyli tak koncetrovaní jako minulé 2 zápasy a zapomněli jsme co nás v nich zdobilo. Chápu, že pro hráče to byl těžší zápas v tom že soupeř jen stál v 5ti za půlkou a odmítal moc hrát florbal. Ve druhé půlce jsme hráli už o něco lépe a dali jsme pěkné goly. Těší mě vychytaná nulička, o kterou se zasloužili oba golmani.

Dobrá práce ! Opět jsme posunili naše napádání, nefaulujeme v něm a změnšujeme soupeři prostor pro tvorbu. Dobře jsme hráli s obránci, důkazem sou 4 goly Cíny. 6 obdržených golu za 3 zápasy jsou dobrá vizitka, takže cíle které jsme si před turnajem dali kluci splnili. Je před námi měsíc práce, tréninku, chceme určitě sehrát modelová klubová utkání a měsíční zápasovou pauzu dokonale využít pro zlepšení dovedností tak, abysme za měsíc byli lepší. Děkuji divákům, rodičům za příjemnou atmosféru a za komfort, který pro kluky připravili. Velkou většinu hráčů čekají výběry, takže jim přejeme skvělé a sebevědomé výkony s úsměvem na tváři.

Sestava: M.Procházka, Nováček, Krejčík, Ciniburg, Šolle, Čika, Burgr, Tomášek, Š.Vlček, Holakovský, Š.Procházka, D.Horák, Řečínský


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál