01.11.2016
Elévové A

Modří elévové v rodišti Cimrmanova notového záznamu

Slunce svítilo, bifé otevřené, tělocvična zrekonstruována – lepší podmínky jsme si nemohli přát!
A výsledek? Není důležitý.....jednoduše jsme splnili „cíl“.

Opravdu. Odjížděli jsme s úkolem osvojit si základy herních situací a pohyb na hřišti, což se nám podařilo a dnes již všichni minimálně ví co je levé a pravé křídlo a není to dáno známkou ze školy hráče. Rovněž že „bek“ není „beg“ a u rozehry přímého úderu nemusí jistit všichni hráči v poli místo v rohu hřiště.

Každý jeden elév ukázal, že dělá pokroky ve své hře i přístupu. To že se za Kladno bojuje bylo zřejmé v hale všem přítomným. Hráči kteří v předchozích kolech předváděli balet Vlastimila Harepese kolem hráče, ti samí v sobotu zastavovali valící se útoky vlastním tělem a každou nepřesnost či křivdu sudího jsme prožívali vskutku intenzivně.

Soupeři nám byli Pitbuláčkové z Kolína, domácí Falcons a Duhová Sparta v boji o umístění. S každým jsme herně drželi krok, ale na víc než na čtvrtý výkonnostní koš to bohužel tentokrát nebylo.

Příznivci a rodičové založili myslím pěknou tradici u paní Šafaříkové před vstupem v halu a společně se těšíme k jakému delikatesnímu stánku nás flrobalové boty donesou příště. Pro hráče platí heslo „STŘELBA“. 1.000 balonů do 19.11., dalšího turnaje, je dosažitelným cílem.