02.10.2016
Elévové A

Modří jsou dobří! Elévové modří premiérově na Chodově

Poslední utkání o umístění modří Elévové Modří vyhráli se soupeřem z vrcholového žebříčku řetězce - tedy Predators Davle
. Zdárně poučeni trenéry o pojmu a náplni jména v živočišné říši, modří borci raději nechali soupeře bez odporu hrát a během několika sekund vstoupili do utkání nevýhodným skóre 0:2. Takový vývoj zapůsobil naštěstí jako studená sprcha a chlapci, v předtuše možné další nemilé skutečnosti, začali obratem plnit své úkoly. Góly na sebe nenechali dlouho čekat a již od poloviny prvního poločasu modří drželi standardu na tři góly od soupeře. Když se k tomu přidala nepropustná zeď obrany a doslova pavoučí muži v bráně, pak jsme slavili pohodové vítězství 10:7.

Našemu premiérovému vítězství předcházela utkání ve skupině, kde jsme se utkali s týmy Domu Dětí a Mládeže Wizards Praha a AC Sparta Praha.

Wizards dostáli svému jménu a byli nám zdatnými průvodci problematikou florbalu. Notně poučeni jsme dosáhli svého cíle, tedy vstřelení branky a navrch přidali ještě dvě parádní trefy našich ostrostřelců! Radost a uspokojení z dosaženého cíle nezhatil ani více jak trojnásobný počet vstřelených branek soupeře.

Na druhé utkání ve skupině jsme byli více než skvěle připraveni. Před zápasem na poradě jsme si všichni stanovili jednu činnost, kterou uděláme lépe a navrch zopakujeme to dobré z prvního utkání. Posuďte sami: nedostat gól, bránit soupeře u branky, nahrát si do šance, uložit pití za lavičku, bránit tělem, vstřelit hetrik......, dává dohromady dokonalý výkon! Naneštěstí AC Sparta dorazila v hezkých svítivých dresech a my jako právem pyšní na naše jistě vyvedené dresy s kanonýrem na prsou jsme soupeře prvních pět minut spíše obhlíželi a známkovali do módního okénka tety Saly. V herním systému na dva poločasy po deseti minutách a vývoji skóre nad dvou místnou cifru nám bohužel již moc šancí na zvrat nezbývalo.....o to radostnější a pochvalné jsou opět tři vstřelené branky a dobrý pocit z naplnění klubového hesla - Za Kladno se bojuje!

Všech 9+2 modrých reprezentantů podalo svůj skvělý individuální výkon. Pro trenéry je odměnou, když mají neustále na čem pracovat a co v týmu zlepšovat, to se nám splnilo nad očekávání :-)