logo

Obránce Šimůnek po výhře v Petrovicích: Zlepšili jsme koncentraci

Radek Šikola, 2.2.2018

Obránce Šimůnek po výhře v Petrovicích: Zlepšili jsme koncentraci

Během sedmi dnů se Kanonýři podruhé utkali s týmem Petrovic. Po domácí výhře 6:5 se souboj přesunul na půdu soupeře. I druhé klání však kladenští hráči zvládli a zvítězili 5:3.

 

Ve víkendových zápasech se do sestavy Kanonýrů po více než dvou letech vrátil obránce Jiří Šimůnek. „Zápas rozhodlo několik zásadních faktorů: Naše dobrá obrana. Herní styl Petrovic nám sednul více než styl Ostravy, se kterou jsme o den dříve prohráli. Skvělý výkon našeho brankáře a zejména koncentrace. To poslední bych podtrhl,“ vyjmenovává klíčové momenty, díky kterým Kanonýři zvítězili.

Šimůnek, který nastoupil po vleklých zdravotních komplikacích, si myslí, že jeho tým má na víc než na výsledky, kterých momentálně dosahuje. „Přijde mi, že hrajeme pod naším herním potenciálem. Za předpokladu, že se každý bude soustředit na své úkoly na hřišti, bude naše hra i bodový zisk na mnohem vyšší úrovni. To se v zápase proti Petrovicím potvrdilo,“ hodnotí autor nahrávky na úvodní gól Kanonýrů.

Pravoruký florbalista na utkání našel ještě jedno výrazné plus. „Jako velké pozitivum tohoto zápasu vnímám fakt, že při hře pět na pět jsme měli herní převahu a soupeře nepouštěli do soustavnějšího tlaku,“ oceňuje Šimůnek a dodává, že valnou většinu šancí Petrovic zneškodnil výborně chytající brankář Max Minev.


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál