logo

Odveta za domácí blamáž. Kanonýři jedou do Litvínova

Radek Šikola, 7.2.2018

Odveta za domácí blamáž. Kanonýři jedou do Litvínova

V sobotu večer se v Litvínově uskuteční druhý souboj této sezony mezi Kanonýry a domácím SK Bivoj. Kladenští florbalisté se budou snažit odčinit vysokou domácí porážku 5:10 z listopadu loňského roku.

 

Litvínovu se v letošní sezoně vůbec nedaří. Poté, co vyhrál první čtyři utkání tohoto ligového ročníku a z jedenácti utkání jich vyhráli sedm, v následujících deseti utkáních zvítězil pouze dvakrát a momentálně okupují až jedenáctou příčku. Jednoznačně nejpozoruhodnější osobností klubu je čtyřicetiletý matador Daniel Hulič, který i v požehnaném florbalovém věku s přehledem vede kanadské bodování a v celé lize je patnáctý.

Kanonýři mají svému soupeři co oplácet. Domácí prohra 5:10 je pro ambiciózní kladenský celek opravdu tvrdým direktem, který budou chtít svému severočeskému soupeři vrátit. Florbalisté Kladna jsou s blížícím se play-off v plné síle. Do sestavy se zapracovala posila Miroslav Mayer a vrátil se hrající trenér Ondřej Riebauer.

Střelec první branky z domácího utkání s Litvínovem David Štechmüller vnímá sobotní zápas jako přímý souboj o účast v play-off: „Máme před sebou těžký závěr sezony, následující dva zápasy s Litvínovem a Chomutovem budou náročné. Oba týmy se chtějí dostat do play-off a vyšoupnout nás z TOP 8. Proto bude důležité do posledních zápasů dat úplně všechno. Litvínovu máme za poslední zápas co vracet, dvě třetiny jsme dominovali a v té poslední jsme naprosto vyhořeli. To se už nesmí stát a my se musíme koncentrovat od prvního do posledního střídání. Možná by v tomto zápase mohl nastoupit Lipi, ten už proti Litvínovu něco odehrál,“ směje se.

Začátek zápasu je naplánován na sobotu 10. února od 19.30 hod. ve sportovní hale SPORTaS u Koldomu Litvínov.

Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje!


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál