20.12.2017
Starší žáci

Poslední turnaj starších žáků v roce 2017

Již sedmé pokračování měla soutěž starších žáků. Jednalo se o poslední turnaj v roce 2017, který se konal v Čakovicích.
Kanonýři Kladno – FAT PIPE Florbal Chodov 2:2 (1:0, 1:2)

První zápas proti Chodovu jsme měli od začátku víc míček, ale v úvodních minutách jsme se těžko dostávali do zakončení. Postupně se naše hra lepšila i v tomto ohledu a přibývaly i šance. Branku, která nám zajistila vedení, jsme vstřelili v poslední minutě první poloviny. Ve druhé půli Chodov začal nahazovat míčky do našeho brankoviště a získával si tím snadno možnosti ke skórování. Druhý gól jsme však přidali my, když jsme využili přesilovku. Bohužel Chodov hned v následujícím střídání snížil po standardní situaci z rohu hřiště. Brzy po inkasovaném gólu jsme měli další přesilovou hru, ve které jsme nepřidali třetí branku. Chodov se odhodlal ke hře bez brankáře a vyplatilo se mu to, když vyrovnal v poslední vteřině.

Branky a asistence Kladna: 12:28 Bachmaier (Molhanec), 19:42 Šebela (Bohuslávek)

Kanonýři Kladno – Technology Florbal MB Black 3:3 (2:1, 1:2)

Úvod utkání s Mladou Boleslaví nám nevyšel. Paradoxně nás nakopl obdržený gól ve 3. minutě, po kterém jsme převzali iniciativu a předváděli výbornou hru. Odměnou bylo vedení 3:1. Po snížení Mladé Boleslavi jsme najednou přestali hrát kombinačně a vymýšleli složitá nebo individualistická řešení, ze kterých plynuly pouze ztráty. Boleslavští srovnali na 3:3 a to byl i konečný stav.

Branky a asistence Kladna: 5:29 Šebela (Bohuslávek), 7:50 Dufek (Chromý), 14:24 Molhanec

Kanonýři Kladno – BLACK ANGELS 4:3 (2:2, 2:1)

Po dvou remízových zápasech, ve kterých nás soupeři vždy dotáhli, jsme těžko hledali motivaci do zápasu o umístění. Výkon za moc nestál, ale připsali jsme si výhru se soupeřem, který nás chtěl potrápit a to se mu povedlo.

Branky a asistence Kladna: 3:19 Bohuslávek (Šebela), 7:24 Bohuslávek (Prudil), 14:34 Chromý (Sochor), 18:18 Bachmaier (Molhanec)

Rok 2017 jsme ve starších žácích zakončili turnajem bez porážky, ale jen s jednou výhrou. Bohužel jsme se v zápasech ve skupině nevyvarovali slabších pasáží, ve kterých jsme ustoupili od kombinační hry.

Sestava Kladna: Janoušek, Šolleová– Molhanec, Bohuslávek, Vencl, Hübner – Bachmaier, Šebela, Chromý, Dufek, Mlejnek, Prudil, Sochor