logo

Proti Vinohradům jsme nedokázali navázat na závěr druhé třetiny, lituje obránce Pertlík

Radek Šikola, 9.2.2018

Proti Vinohradům jsme nedokázali navázat na závěr druhé třetiny, lituje obránce Pertlík

Na hřiště Kanonýrů v sobotu zavítal tým Královských Vinohrad a zvítězil 6:5 v prodloužení. Oplatil tak kladenským borcům prohru z domácího zápasu. V prvním vzájemném utkání Kanonýři zvítězili 7:4 a před blížícím se play-off mají se svým soupeřem pozitivní zápasovou bilanci.

 

I přes střeleckou převahu domácí Kanonýři v polovině utkání prohrávali 0:3. „Měli jsme bohužel špatný vstup do zápasu, poté jsme přes půl zápasu marně hledali recept na výborného gólmana hostů,“ vysekl poklonu hostujícímu brankáři Buchtovi obránce kladenského celku Antonín Pertlík.

Mezi 37. a 40. minutou zápasu se na stranu Kanonýrů konečně přiklonila trocha štěstí. Bohužel se jim na tuto pasáž utkání nepodařilo navázat. „Když jsme už konečně dokázali během pár minut srovnat skóre, tak skončila druhá třetina, což bylo pro soupeře štěstí a mohl se částečně oklepat z obdržených gólů,“ říká Pertlík a připomíná další dvě branky hostů. „Na závěr prostřední části jsme už bohužel nedokázali navázat a Vinohrady opět odskočily o dva góly,“ dodává.

Za stavu 3:5 ze svého pohledu Kanonýři odvolali brankáře Šárku a veškerou energii soustředili na vyrovnání skóre. To se jim také podařilo. „My jsme už dokázali pouze srovnat dvougólové manko při hře bez brankáře,“ oceňuje dvaatřicetiletý obránce. Následné prodloužení naneštěstí pro kladenské florbalisty skončilo již po sedmnácti sekundách, když se trefil Stuchlík. „Letos nám bohužel prodloužení nejdou,“ hodnotí Pertlík smutně.


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál