10.12.2017
Starší žáci

Starší žáci A: Vítězný domácí turnaj

Starší žáci si minulý víkend po delší době vyzkoušeli turnaj v koši B. Důvodem bylo pořadatelství v Nafukovačce.
Kanonýři Kladno – FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 9:2 (3:0, 6:2)

Proti záložnímu družstvu Chodova jsme od začátku určovali ráz hry, na což nám stačil i slabší výkon. Na první gól se čekalo, až do 8. minuty a do přestávky jsme přidali další dva. Ve druhé půli jsme se víc tlačili do zakončení, ale zároveň jsme polevili v koncentraci na bránění. Výsledkem toho byly dvě vstřelené branky Chodova.

Branky a asistence Kladna: 7:02 Bachmaier (Bohuslávek), 10:19 Bachmaier, 12:33 Šebela (Bohuslávek), 13:38 Dufek (Hübner), 16:49 Prudil (Hübner), 19:01 Mlejnek (Dufek), 19:46 Bohuslávek, 21:29 Čika (Bohuslávek), 23:39 Svoboda (Bohuslávek)

Kanonýři Kladno – Panthers Praha 4:1 (1:1, 3:0)

Ve druhém utkání jsme pokračovali v nesoustředěné hře z prvního zápasu. Měli jsme více míček pod kontrolou a víc šancí, ale po první třetině byl stav nerozhodný. Během druhého poločasu jsme naši hru dokázali zlepšit z čehož pramenily i góly a dle skóre „klidná“ výhra.

Branky a asistence Kladna: 4:02 Dufek (Chromý), 17:07 Dufek (Hübner), 21:39 Svoboda (Sochor), 24:25 Dufek

Kanonýři Kladno – ACEMA Sparta Praha 4:3 pn (1:3, 2:0 – 1:0)

Finálový zápas proti Spartě sliboval vyrovnané utkání (letošní výsledky 3:3 a 3:2). Spartě se výborně vydařila 7. minuta, ve které vsítila dvě branky během 16 sekund a i v následném střídání měla šance. Snížení přišlo v 9. minutě a naše hra od této chvíle snesla i přísnější měřítko. Bohužel Sparta 3 vteřiny před koncem potrestala naši ztrátu a znovu vedla o 2 branky. Druhá půle zápasu byla to nejlepší, co jsme na turnaji předvedli. Už po čtyřech minutách bylo vyrovnáno, ale bohužel rozhodnout se nám do konce zápasu nepodařilo a následovaly nájezdy. V nich byli úspěšní Bohuslávek a Molhanec, zatímco Sparťané Šolleovou ani jednou nepřekonali.

Branky a asistence Kladna:

8:54 Bachmaier, 15:11 Dufek (Vencl), 17:04 Dufek (Bachmaier), rozhodující nájezd Bachmaier