26.09.2018
Starší žáci

Starší žáci v Králově Dvoře úspěšní

Starší žáci v neděli odcestovali za svým druhým turnajem v sezoně do Králova Dvora, kde čelili dalším třem zápasům druhého výkonnostního koše.
V prvním zápase se utkali proti kunratickému Startu. Zápas začal pro Kanonýry výborně a vedení 2:0 po necelých dvou odehraných minutách zajistili Čika a Trkovský. Soupeř odpověděl po půl minutě, dvoubrankové vedení ale Kladnu vrátil Bohuslávek a čtvrtou branku přidal Hübner. Na počátku druhé poloviny se Kanonýři ubránili při vyloučení Trkovského a ve 23. minutě se opět prosadil Čika. Své druhé branky v zápase dále přidali také Hübner a Trkovský a zápas tedy skončil výsledkem 7:1.

Kanonýři Kladno – Start98 Praha-Kunratice Black 7:1 (4:1, 3:0)

Branky Kladna: 2‘ a 23‘ Čika, 2‘ a 26‘ Trkovský, 7‘ Bohuslávek, 13‘ a 25‘ Hübner

Do druhého zápasu nastoupili starší žáci proti modrému týmu Chodova. Zápas se nesl v jednoznačném duchu a Kanonýři v něm nedali soupeři sebemenší šanci. V první třetině se postupně trefili Bohuslávek, Prudil, Lahoda, Hübner a Šolle, jednu z branek si vstřelil soupeř sám. Půl minuty před přestávkou sice Pražané zkorigovali na 1:6, všem ale bylo jasné, že tento zápas ovládnou Kanonýři. Svou dominanci potvrzovalo Kladno i ve 2. polovině, branky přidali Prudil, Hübner, Lahoda, dvakrát se trefil Bohuslávek a brankový účet zápasu uzavřel Lahoda.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue – Kanonýři Kladno 1:12 (1:6, 0:6)

Branky Kladna: 5‘, 20‘ a 22‘ Bohuslávek, 7‘ a 15‘ Prudil, 9‘, 18‘ a 22‘ Lahoda, 11‘ Štefek (vlastní), 12‘ a 17‘ Hübner, 13‘ Šolle

Díky dvěma výhrám postoupili Kanonýři do finále, ve kterém se utkali s pražskými Panthers. Do zápasu vstoupil lépe soupeř a už po necelé minutě vedl 0:1. V 6. minutě vyrovnal Bohuslávek, další tři branky ovšem přidali Panteři. Po šestnácti odehraných minutách se dokázal prosadit Prudil, Pražané měli ovšem připravenou rychlou odpověď a tříbrankové vedení měli ani ne za minutu zpět. Panthers vstřelili ještě další dvě branky a gól Bohuslávka na 3:7 21 sekund před koncem byl už jen kosmetickou úpravou výsledku.

Kanonýři Kladno – Panthers Praha 3:7 (1:4, 2:3)

Branky Kladna: 6‘ a 26‘ Bohuslávek, 16‘ Prudil

Sestava Kladna: Procházka, Janoušek – Burgr, Bohuslávek, Mirčevský, Hübner, Čika, Šolle, Prudil, Lahoda, Krejčík, Ptáček, Trkovský