19.10.2017
Starší žáci

Starší žáci vítězi nejvyššího koše!

Na třetí turnaj jeli starší žáci do barrandovské nafukovačky. Ve skupině se postupně střetli s Tatranem a Startem.
Kanonýři Kladno – Tatran Střešovice 4:2 (3:1, 1:1)

Před zápasem jsme se připravovali na napadání Tatranu, ale ten hrál pasivněji, než na minulém turnaji, kde jsme se také utkali. Měli jsme víc času na rozehrávku a dobře jsme hráli s míčkem. Paradoxně to byly Střešovice, které otevřely skóre ze standardní situace. Inkasovaný gól nijak nepoznamenal náš výkon a do přestávky jsme otočili na 3:1. V 17. minutě jsme přidali 4. branku. Tatran snížil ve 23. minutě a navíc jsme byli za dalších 20 vteřin vyloučeni, ale obětavou hrou jsme oslabení ubránili a dovedli zápas k vítěznému konci.

Branky a asistence Kladna: 6:22 Dufek (Hübner), 7:43 Svoboda (Bachmaier), 10:59 Dufek, 16:41 Šebela (Bachmaier)

Kanonýři Kladno – Start98 Praha – Kunratice Black 10:2 (7:0, 3:2)

Zápas se Startem začal výtečně. Už po 9 sekundách jsme vedli a za minutu jsme přidali další gól z přesilovky. V první půli jsme udrželi chuť dávat góly a výsledkem byl stav 7:0. Ve druhé části jsme polevili a do šancí se dostal i Start, kterému jsme povolili vstřelit dvě branky.

Branky a asistence Kladna: 0:09 Bohuslávek (Bachmaier), 1:17 Šebela (Dufek), 5:30 Bohuslávek (Šebela), 8:34 Molhanec (Bachmaier), 9:51 Šebela (Bachmaier), 11:20 Dufek (Chromý), 12:52 Svoboda (Vencl), 16:59 Dufek (Chromý), 18:48 Dufek (Bohuslávek), 22:45 Dufek (Chromý)

Kanonýři Kladno – FAT PIPE Florbal Chodov 4:3pn (1:3, 2:0 – 1:0)

Po dvou výhrách na nás čekalo finále a v něm stejný soupeř jako v Neratovicích – Chodov. Brzy jsme se dostali do vedení, ale Chodov v následujícím střídání srovnal. Obdržená branka odstartovala naši slabší pasáž zápasu, při které si Chodov vybudoval náskok 3:1. Konec první půle už byl z naší strany lepší a předznamenal, že neskládáme zbraně. Ve druhé půli jsme zrychlili hru s míčkem a dostávali jsme do zakončení z lepších pozic. Snížit se nám podařilo v 19. minutě. Chodov hrozil z brejků, ale nepodařilo se mu žádný dotáhnout do gólu. Vyrovnání přišlo 33 sekund před koncem při naší power-play, kdy do branky zapadla tečovaná střela z hole Dufka. Těsně před koncem rozhodčí neuznali branku Šebely, který mohl dokonat obrat, ale šlo se do nájezdů. V nich první chodovský exekutor netrefil branku. Naopak všichni tři Kladeňáci (Dufek, Bohuslávek, Bachmaier) byli úspěšní a rozhodli o kladenském triumfu!

Branky a asistence Kladna: 01:02 Dufek (Svoboda), 05:23 Molhanec (Šebela), 25:27 Dufek (Bohuslávek), rozhodující nájezd Bachmaier

Druhý turnaj v nejvyšším koši pro nás byl úspěšnější výsledkově a hlavně herně i přístupem. Celý turnaj jsme věřili v to, co umíme a povzbuzovali jsme se.

Sestava Kladna: Janoušek, Šolleová– Molhanec, Bohuslávek, Vencl, Hübner – Bachmaier, Šebela, Sochor, Dufek, Mlejnek, Prudil, Svoboda, Chromý