01.11.2017
Starší žáci

Starší žáci znovu ve finále!

Čtvrtý turnaj starších žáků jsme odehráli ve Střešovicích. Obhajovali jsme vítězství z minulého turnaje.
Kanonýři Kladno – ACEMA Sparta Praha 3:2 (2:1, 1:1)

Úvod zápasu nám vyšel a už ve druhém střídání jsme se ujali vedení, když si před gólem vyměnila míček celá pětka. Sparta vyrovnala v 6. minutě, když se nám nepodařilo zachytit výhoz brankáře, a samostatný únik byl chladnokrevně zakončen. Po minutě jsme si však vedení vzali zpět a do přestávky ho mohli ještě zvýšit. Ve druhé půli se do nebezpečných zakončení dostávala častěji i Sparta, ale byli jsme to my, kdo se radoval z branky. Soupeř snížil 57 vteřin před koncem, ale jeho závěrečnou hru bez brankáře jsme dokázali ubránit.

Branky a asistence Kladna: 1:46 Mlejnek (Vencl), 6:57 Dufek (Prudil), 17:57 Bohuslávek (Šebela)

Kanonýři Kladno – Technology Florbal MB Black 3:1 (1:0, 2:1)

Poprvé v sezóně jsme se utkali s Mladou Boleslaví. Drtivou většinu času jsme hráli na míčku a dostávali se i často do zakončení. Přesto se na první gól čekalo do 11. minuty, kdy jsme využili přesilovou hru. Po přestávce jsme zužitkovali protiútok a bylo to 2:0. V dalším střídání jsme byli vyloučeni. V oslabení jsme šetřili čas s míčkem na holích, ale těsně po návratu vyloučeného hráče jsme inkasovali po střele od mantinelu. Následně jsme předváděli výbornou hru s mnoha příležitostmi, ale definitivní pojistku přišla až 5 vteřin před koncem do prázdné branky.

Branky a asistence Kladna: 10:40 Dufek (Šebela), 16:08 Šebela (Bachmaier), 25:55 Bohuslávek

Kanonýři Kladno – FAT PIPE Florbal Chodov 2:3pn (1:2, 1:0 – 0:1)

Do třetice jsme se v nejvyšším koši probojovali do finále a v něm nás znovu čekal souboj s Chodovem. První gól jsme vstřelili ve 2. minutě. Chodovu však v rozmezí 90 sekund otočil skóre ve svůj prospěch, když využil našeho nedůrazu v osobních soubojích. První část už jinou branku nenabídla. Ve druhé polovině jsme rychle srovnali po úspěšné dorážce. Navíc jsme brzy po vyrovnání hráli přesilovku, kterou se nám nepodařilo využít. Oba týmy měly šance na přidání 3. gólu, ale ani jednomu se nepovedlo prosadit a o vítězi stejně jako před 14 dny rozhodly nájezdy. V nich byl tentokrát úspěšnější Chodov.

Branky a asistence Kladna: 1:50 Šebela (Mlejnek), 15:18 Chromý (Dufek)

Na třetím turnaji se náš herní projev postupně lepšil a k vidění byly pohledné kombinace. Na čem musíme přidat, jsou osobní souboje a zakončení. Další turnaj nás čeká 11. 11..

Sestava Kladna: Janoušek, Šolleová– Molhanec, Bohuslávek, Vencl, Hübner – Bachmaier, Šebela, Chromý, Dufek, Mlejnek, Prudil, Amelin