logo

Třetí Den Kanonýrů již za měsíc

Radek Šikola, 7.5.2018

Třetí Den Kanonýrů již za měsíc

V sobotu 9. června se uskuteční v pořadí třetí Den Kanonýrů. Den, kdy se v areálu zimního stadionu sejdou malí, střední i velcí Kanonýři, jejich rodinní příslušníci a přátelé, si za předchozí dva ročníky získal velkou oblibu a my se již nemůžeme dočkat jeho dalšího pokračování.

 

Pro všechny příchozí si klub připravil oblíbené kratochvíle známé z minulých let, ale také mnoho novinek, které si jistě záhy získají nemalou oblibu.

Abychom se dobře bavili, tak v první řadě musíme mít plné žaludky. Tradiční stánky s nejrůznějšími pochutinami, pivem a nealko nápoji budou i letos samozřejmostí.

Program bude protkaný celou řadou dovednostních soutěží pro nejmenší, ale i větší účastníky. Ti mladší se mohou v jednotlivých disciplínách poměřit se svými rodiči. Starší pak budou mít jedinečnou možnost své dovednosti porovnat s hráči elitního celku Kanonýrů.

Během dne budou předána ocenění pro nejlepší hráče jednotlivých kategorií v uplynulém ročníku 2017/2018. Bude probíhat prezentace sportovních tříd, které jsou mladým Kanonýrům otevřeny na 4. základní škole Norská.

V přilehlém domácím svatostánku kladenských florbalistů, hale BIOS, bude probíhat turnaj dětí.

Novinkou letošního Dne Kanonýrů bude přítomnost živé hudby, která příjemně dokreslí atmosféru slavnostního dne.

Zájemci si mohou nechat na svůj obličej namalovat oblíbené barvy a motivy. S takovou ozdobou si pak mohou doběhnout pro podpis svého oblíbence z A-týmu Kanonýrů, který bude mít v rámci programu autogramiádu.

Celým Dnem Kanonýrů nás bude provázet oblíbený moderátor a DJ Pavel Habada, všem dobře známý jako Habis.

Vrcholem celého Dne Kanonýrů bude nejoblíbenější část programu – Dortování. Každý účastník si může zakoupit dort v hodnotě 50 Kč a odměnit vybraného trenéra nebo činovníka klubu hodem do jeho obličeje. Výtěžek akce poté poputuje na konto nadace Slunce pro všechny.


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(8.5.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.4.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(6.4.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál