logo

Zbývají poslední volná místa na LETNÍ FLORBALOVÝ KEMP

Redakce, 21.6.2017

Zbývají poslední volná místa na LETNÍ FLORBALOVÝ KEMP

V obou turnusech našeho letního florbalového kempu zbývá posledních pár volných míst.Pokud ještě nemáte plán na první, resp. druhý týden v srpnu, tak vězte, že s námi si užijete nejen spoustu zábavy, ale hlavně získáte spoustu nových florbalových dovedností.

 

Kemp probíhá od pondělí do pátku od 8,00 – 16,30 hodin a je zaměřen zejména na rozvoj základních sportovních a florbalových dovedností, ale také na vědomosti, které prověří „celotáborová“ hra. Jednotlivé tréninky probíhají pod dohledem zkušených trenérů z našeho klubu i pozvaných specialistů, například z atletiky, nebo kompenzačních cvičení. V průběhu kempu děti navštíví i vybraní hráči A-týmu Kanonýrů, kteří jim předají své zkušenosti a přiblíží, jak na sobě museli a musí pracovat, aby mohli hrát florbal na nejvyšší úrovni. Hráči a hráčky, se mohou těšit na týden plný florbalu, zábavy a nových kamarádů.

Jak postupovat pro přihlášení:

1. Dle ročníku narození vyberte turnus
2. Požádejte na e-mailové adrese leipner@seznam.cz o zaslání přihlášky
3. Přihlášku vyplňte a pošlete nejlépe na e-mail leipner@seznam.cz, nebo poštou na adresu. Kanonýři Kladno, H. Malířové2471, Kladno, 272 01
4. S potvrzením přijetí přihlášky, dostanete údaje pro platbu zálohy, která je splatná do 14 dní od potvrzení. Prosíme, neplaťte dříve, než obdržíte podklady k platbě a přidělený variabilní symbol.
5. Při nástupu na kemp je odevzdáte:
- potvrzení o bezinfekčnosti (s datem nástupu)
- kopii posudku zdravotní způsobilosti. Můžete využít již vystavené platné potvrzení na tábor, školu v přírodě apod. Vydaný posudek má platnost jednoho roku.
- souhlas s fotografováním po dobu trvání tábora (s datem nástupu).
Tyto dokumenty obdržíte spolu s přihláškou.

Těšíme se na další dva týdny plné sportovních aktivit a dobré zábavy!


 

Muži A

 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

"Céčko" nesestupuje!

- Muži C ve čtvrtek doma porazili v zápase o udržení Wizards DDM Praha 10 C 11:7 a i příští rok si tak zahrají PH+SČ ligu mužů. (5.5.2017 - 21:14)

Zápas o setrvání v lize

- Muži C dnes odehrají od 20:30 v přetlakové SH Kladno (12. ZŠ) zápas s Wizards DDM Praha 10 C. Vítěz tohoto zápasu setrvá i pro příští sezónu v PH+SČ lize mužů, poražený poputuje o ligu níž. PŘIJĎTĚ PODPOŘIT KANONÝRY V NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ZÁPASE SEZÓNY! (4.5.2017 - 11:55)

- Přípravy druhého ročníku Dne Kanonýrů jsou v plném proudu. V kalendáři si už teď můžete modře zaškrtnout datum 10.6. ;-) (30.1.2017 - 10:28)

Florbalové Války

- I v letošním roce se zúčastníme jedinečného turnaje s názvem Florbalové Války, jehož první ročník jsme loni vyhráli. Turnaj čtyř klubů, které se mezi sebou utkají ve všech věkových kategoriích, proběhne v České Lípě od 19. do 21.5.2017. (26.1.2017 - 08:32)

- V našem článku naleznete informace o možnosti zakoupení vstupenek na letošní Superfinále. (23.1.2017 - 09:53)

Dražíme další 4 dresy!

- Na naší facebookové stránce můžete v albu Dražba dresů -MOVEMBER 2016 dražit další 4 dresy. Stačí do komentáře k jednotlivým dresům napsat výši vašeho příhozu. (17.11.2016 - 10:24)

Anketa 
 

 


 

 

 

 

Šfl Kladno
Superfinale
Copyright © 2017 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál