Muži "A" - zápasy

1. liga mužů 2012/13

- ne 9.9. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Future
5:6
1.kolo - so 15.9. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Bivoj Litvínov
5:4
1.kolo - so 22.9. - SH Česká Lípa
FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Kanonýři Kladno
2:4
3.kolo - so 29.9. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
5:7
3.kolo - so 6.10. - SH Jindřichův Hradec
Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno
14:5
5.kolo - so 13.10. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Sokol Pardubice
3:7
5.kolo - ne 21.10. - SH ISŠ Dopravní
1. MVIL Ostrava - Kanonýři Kladno
2:4
5.kolo - ne 28.10. - SH TJ Jiskra
Havlíčkův Brod - Kanonýři Kladno
7:6
5.kolo - so 3.11. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Paskov
4:3p
5.kolo - ne 11.11. - SH TJ Sokol
Vinohrady - Kanonýři Kladno
7:8p
5.kolo - so 17.11. - SH Bios kladno
Kanonýři Kladno - Žďár
12:4
5.kolo - so 24.11. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Hattrick Brno
4:5p
5.kolo - ne 2.12. - SH SPORTaS
Bivoj Litvínov - Kanonýři Kladno
11:8
5.kolo - so 15.12. - SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Kanonýři Kladno
7:5
5.kolo - st 19.12. - SH Bios
Kanonýři Kladno - FBC PULLO TRADE Česká Lípa
7:4
5.kolo - so 5.1. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Spartak Pelhřimov
7:4
5.kolo - ne 13.1. - SH Dašická
Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno
7:4
5.kolo - so 19.1. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - 1. MVIL Ostrava
2:3p
5.kolo - so 26.1. - SH Bios kladno
Kanonýři Kladno - Havlíčkův Brod
6:5p
5.kolo - so 2.2. - SH ZŠ Brušperk
Paskov - Kanonýři Kladno
3:4p
5.kolo - so 9.2. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Vinohrady
6:5
5.kolo - so 16.2. - SH Na Bouchalkách
Žďár - Kanonýři Kladno
1:9
5.kolo - ne 24.2. - SH TJ Tatran
Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
8:6
5.kolo - so 2.3. - SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno
3:5
5.kolo - ne 3.3. - SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno
3:8
5.kolo - so 9.3. - Kladno
Kanonýři Kladno - Spartak Pelhřimov
9:6
5.kolo - so 16.3. - SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Kanonýři Kladno
3:4p
5.kolo - ne 17.3. - SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ - Kanonýři Kladno
3:6
5.kolo - so 23.3. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:7sn
5.kolo - ne 31.3. - SH Dašická
Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno
5:6
5.kolo - po 1.4. - SH Dašická
Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno
7:9
5.kolo - so 6.4. - SH Bios
Kanonýři Kladno - Sokol Pardubice
9:6