Muži "A" - zápasy

Autocont Extraliga 2013/2014

1.kolo - pá 6.9. - SC Dubina Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice - Kanonýři Kladno
9:0
2.kolo - ne 8.9. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Hu-Fa Panthers Otrokovice
1:6
3.kolo - ne 22.9. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - FbŠ Bohemians
8:9
4.kolo - so 28.9. - MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB - Kanonýři Kladno
9:2
5.kolo - ne 6.10. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha
3:4
6.kolo - ne 13.10. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Intelligence Bulldogs Brno
1:6
7.kolo - so 19.10. - SH Dašická Pardubice
Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno
4:5sn
8.kolo - čt 24.10. - SH SAMK Kladno
Kanonýři Kladno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3:8
9.kolo - po 28.10. - SH TJ Tatran Střešovice
Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno
4:2
10.kolo - ne 10.11. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4:7
11.kolo - pá 15.11. - SH Dukla Liberec
Liberec - Kanonýři Kladno
6:5sn
12.kolo - ne 17.11. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Sokol Pardubice
6:4
13.kolo - ne 24.11. - MSH Vodova Brno
Intelligence Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno
5:3
14.kolo - ne 1.12. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Tatran Střešovice
3:16
15.kolo - ne 22.12. - SH Jižní Město
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Kanonýři Kladno
12:3
16.kolo - ne 29.12. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Liberec
6:9
17.kolo - ne 12.1. - ČPP Aréna Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Kanonýři Kladno
10:5
18.kolo - ne 19.1. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
3:5
19.kolo - so 25.1. - SH Štěrkoviště Otrokovice
Hu-Fa Panthers Otrokovice - Kanonýři Kladno
4:0
20.kolo - ne 9.2. - SH TJ Tatran Střešovice
FbŠ Bohemians - Kanonýři Kladno
15:2
21.kolo - ne 16.2. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Technology Florbal MB
3:23
22.kolo - ne 23.2. - Aréna Sparta
ACEMA Sparta Praha - Kanonýři Kladno
6:4
1.kolo - so 8.3. - SH Dašická
Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno
6:1
2.kolo - ne 9.3.
Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno
12:3
3.kolo - so 15.3. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Sokol Pardubice
5:9
3.kolo - so 22.3. - ČPP Aréna Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Kanonýři Kladno
7:3
3.kolo - ne 23.3. - ČPP Aréna Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Kanonýři Kladno
6:3
3.kolo - so 29.3. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:7