Muži "A" - zápasy

Tipsport Superliga 2016/2017

- čt 11.8. - Jižní město
Kanonýři Kladno - U19 Latvia National men team
3:1
2.kolo - čt 11.8. - Jižní město
Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
2:1
2.kolo - pá 12.8. - Jižní město
Kanonýři Kladno - Floorball Köniz U21
3:2
2.kolo - pá 2.9.
Kanonýři Kladno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2:6
2.kolo - so 3.9.
Kanonýři Kladno - Florbal Ústí
7:5
2.kolo - ne 4.9.
Kanonýři Kladno - Liberec
5:6sn
1.kolo - ne 18.9. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Technology Florbal MB
1:5
1.kolo - so 24.9. - SH bIOS KLADNO
Kanonýři Kladno - Slovan Havířov
16:00
1.kolo - ne 25.9. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Tatran Střešovice
3:8
1.kolo - st 28.9. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Sokol Pardubice
6:5
1.kolo - ne 9.10. - SH Děkanka
FbŠ Bohemians - Kanonýři Kladno
12:9
1.kolo - čt 13.10. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
5:12
1.kolo - ne 16.10. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Intelligence Bulldogs Brno
3:4
1.kolo - so 22.10. - Liberec
Liberec - Kanonýři Kladno
6:8
1.kolo - pá 28.10. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha
8:7
1.kolo - ne 30.10. - Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Kanonýři Kladno
12:5
1.kolo - ne 13.11. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Hu-Fa Panthers Otrokovice
5:8
11.kolo - čt 17.11. - Vítkovice
1. SC TEMPISH Vítkovice - Kanonýři Kladno
6:5
12.kolo - ne 20.11.
Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno
4:5p
13.kolo - pá 16.12. - Střešovice
Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno
9:6
14.kolo - ne 18.12. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - FbŠ Bohemians
5:6
14.kolo - so 7.1. - Chodov
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Kanonýři Kladno
6:7sn
14.kolo - ne 15.1. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
5:9
17.kolo - so 21.1. - Otrokovice
Hu-Fa Panthers Otrokovice - Kanonýři Kladno
7:1
18.kolo - so 28.1. - MSH Vodova Brno
Intelligence Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno
10:7
19.kolo - po 13.2. - KSH Kladno
Kanonýři Kladno - Liberec
3:7
20.kolo - so 18.2. - MSH Mladá Boleslav
Technology Florbal MB - Kanonýři Kladno
11:2
20.kolo - ne 26.2. - Sparta
ACEMA Sparta Praha - Kanonýři Kladno
13:4
22.kolo - ne 5.3. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
8:9
22.kolo - so 18.3. - ?
ACEMA Sparta Praha - Kanonýři Kladno
4:7
22.kolo - ne 19.3.
ACEMA Sparta Praha - Kanonýři Kladno
6:4
22.kolo - so 25.3. - SH Kladno
Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha
2:10
22.kolo - ne 26.3. - SH Kladno
Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha
7:8
22.kolo - so 1.4.
ACEMA Sparta Praha - Kanonýři Kladno
7:3
22.kolo - ne 23.4. - BIOS
Kanonýři Kladno - FBC PULLO TRADE Česká Lípa
4:5
22.kolo - so 29.4.
FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Kanonýři Kladno
3:4p
22.kolo - ne 30.4.
FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Kanonýři Kladno
9:5
22.kolo - so 6.5. - BIOS
Kanonýři Kladno - FBC PULLO TRADE Česká Lípa
4:10
22.kolo - st 30.8.
Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4:2
22.kolo - ne 10.9. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Start98
4:5p
22.kolo - so 16.9.
Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno
9:4
22.kolo - ne 24.9.
Kanonýři Kladno - Slovan Havířov
11:5
22.kolo - čt 28.9. - Karlovy Vary
Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
18:00
22.kolo - ne 1.10. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Hattrick Brno
9:6
22.kolo - so 7.10. - MVIL Ostrava
Ostrava - Kanonýři Kladno
20:00
22.kolo - ne 15.10. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS
5:6p
22.kolo - so 21.10. - Svitavy
FbK Svitavy - Kanonýři Kladno
2:7
22.kolo - ne 29.10. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Slovan Havířov
3:5
22.kolo - ne 5.11. - Vinohrady
Vinohrady - Kanonýři Kladno
17:30
22.kolo - ne 12.11. - SH Bios Kladno
Kanonýři Kladno - Litvínov
5:10
22.kolo - čt 16.11.
Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno
9:10
22.kolo - ne 26.11.
Kanonýři Kladno - Spartak Pelhřimov
17:00
22.kolo - so 16.12.
Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
3:4
22.kolo - ne 7.1.
Kanonýři Kladno - Ostrava
16:00