Muži "A" - zápasy

1. liga mužů 2018/2019

1.kolo - pá 7.9. - SH ZŠ Kunratice
Start98 - Kanonýři Kladno
3:7

12. Miloš Tyl, 18. Miroslav Mayer, 28. Miroslav Mayer, 37. Miroslav Mayer, 49. Ondřej Richtr, 57. Petr Chvojka, 59. Kryštof Hartman

Rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek

Vyloučení: 0:3

Využití: 1:1

Diváci: 88

Zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 20 - Max Andreas Minev 15

Po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3

2.kolo - ne 9.9. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Petrovice
8:5

7. Miloš Tyl, 14. Miloš Tyl, 18. Ondřej Richtr, 26. Kryštof Hartman, 34. Antonín Pertlík, 37. Miroslav Mayer, 47. Miloš Tyl, 60. Miroslav Mayer

Rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl

Vyloučení: 1:1

Využití: 1:1

Diváci: 153

Zásahy brankářů: Max Andreas Minev 13 - Martin Janík 24

Po třetinách: 3:0, 3:3, 2:2

3.kolo - so 15.9. - SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Ústí - Kanonýři Kladno
8:4

10. Miroslav Mayer, 18. Kryštof Hartman, 36. Kryštof Hartman, 56. Miloš Tyl

Rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora

Vyloučení: 2:1

Využití: 0:1

Diváci: 159

Zásahy brankářů: Marek Netopilík 35 - Oskar Blaha 26

Po třetinách: 0:2, 4:1, 4:1

4.kolo - ne 23.9. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Hattrick Brno
6:7

4. Miloš Tyl, 14. Miloš Tyl, 26. David Sládeček, 27. Miloš Tyl, 38. Miloš Tyl, 48. David Štechmüller

Rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad

Vyloučení: 5:2

Využití: 1:1

Diváci: 95

Zásahy brankářů: Oskar Blaha 38 - Filip Kejík 25

Po třetinách: 2:0, 3:2, 1:4, 0:1

5.kolo - pá 28.9. - SH České Budějovice
Č. Budějovice - Kanonýři Kladno
8:6

8. Miloš Tyl, 29. Dušan Přívara, 39. Ondřej Riebauer, 54. Jan Louvar, 54. Ondřej Riebauer, 59. Dušan Přívara

Rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga

Vyloučení: 2:1 + Matyáš Kalina (KLA) 5

Využití: 2:2

Diváci: 211

Zásahy brankářů: Radek Kulhan 26 - Max Andreas Minev 10, Oskar Blaha 21

Po třetinách: 4:1, 2:2, 2:3

6.kolo - po 1.10. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS
12:14

04:12 Vojtěch Teslík (Miloš Tyl), 07:34 Jan Louvar (Ondřej Riebauer), 12:48 Miloš Tyl, 27:41 Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 28:39 Tomáš Nushart (Vojtěch Pfaur), 34:24 Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 35:51 Dušan Přívara (Miloš Tyl), 46:13 Jan Louvar (Miloš Tyl), 51:57 Miloš Tyl (Jan Louvar), 53:33 Jan Louvar (Dušan Přívara), 57:25 Jakub Černý (Miloš Tyl), 58:09 Dušan Přívara (Jan Louvar)

Rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář

Vyloučení: 3:2 + Jan Pícha (BLA) 5

Využití: 4:1

Diváci: 320

Zásahy brankářů: Oskar Blaha 17 - Daniel Körber 29

Po třetinách: 3:6, 4:4, 5:4

7.kolo - ne 7.10. - SH TJ Náchod
Náchod - Kanonýři Kladno
5:11

00:42 Jan Louvar (Miloš Tyl), 04:37 Miloš Tyl (Jakub Černý), 05:33 Kryštof Hartman (Vojtěch Pfaur), 11:41 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 12:31 Vojtěch Teslík (Vojtěch Pfaur), 19:06 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 33:45 Dušan Přívara (Jan Louvar), 41:04 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 53:00 Jakub Pecha (Jakub Černý), 56:26 Jan Louvar (Ondřej Riebauer), 59:48 Miloš Tyl (Jan Louvar)

Rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada

Vyloučení: 2:1

Využití: 1:2

Diváci: 126

Zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 26 - Max Andreas Minev 15, Milan Horáček 13

Po třetinách: 1:6, 1:1, 3:4

8.kolo - ne 14.10. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Hurrican Karlovy Vary
8:5

17. David Sachr, 17. Miloš Tyl, 32. Miloš Tyl, 35. Miloš Tyl, 35. Miloš Tyl, 37. Tomáš Nushart, 52. Jan Louvar, 60. Jan Louvar

Rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský

Vyloučení: 1 + Dušan Přívara (KLA) 5:6 + Miroslav Šnajdr (KLV) OS

Využití: 2:1

Diváci: 156

Zásahy brankářů: Oskar Blaha 15 - Daniel Váradi 22

Po třetinách: 2:0, 4:2, 2:3

9.kolo - ne 21.10. - ČPP Aréna Ostrava
1. MVIL Ostrava - Kanonýři Kladno
7:6

02:43 Jakub Pecha (Petr Chvojka), 09:50 Tomáš Nushart (Ondřej Riebauer), 13:25 Jakub Pecha (Oskar Blaha), 20:49 David Sachr (Jan Louvar), 35:13 Miloš Tyl (David Sachr), 57:24 Tomáš Nushart (Vít Bednář)

Rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula

Vyloučení: 2:2 + Jan Cvrček (KLA) 5

Využití: 2:1

Diváci: 40

Zásahy brankářů: Petr Gurkovský 26 - Oskar Blaha 22

Po třetinách: 1:3, 4:2, 2:1

11.kolo - ne 4.11. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Slovan Havířov
21:3

7. Petr Chvojka, 8. Vojtěch Pfaur, 11. Kryštof Hartman, 25. Miloš Tyl, 28. Miloš Tyl, 32. Matyáš Kalina, 33. Jan Cvrček, 35. Ondřej Riebauer, 39. Dušan Přívara, 42. Jakub Pecha, 42. Tomáš Nushart, 52. Tomáš Nushart, 54. Tomáš Nushart, 54. Jakub Pecha, 55. Vojtěch Teslík, 55. Jakub Pecha, 55. Tomáš Nushart, 56. Jan Louvar, 57. Jan Louvar, 59. David Sachr, 60. Dušan Přívara

Rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský

Vyloučení: 1:2 + Michal Kozelský (SLH) 5

Využití: 8:0

Diváci: 160

Zásahy brankářů: Oskar Blaha 30 - Martin Zapletálek 16, Robin Hykl 8

Po třetinách: 3:1, 6:0, 12:2

12.kolo - ne 11.11.
Bivoj Litvínov - Kanonýři Kladno
7:12

5. Vojtěch Teslík, 9. Jan Louvar, 28. Matyáš Kalina, 29. David Sachr, 34. Tomáš Nushart, 38. Jakub Pecha, 41. Jan Louvar, 45. Matyáš Kalina, 50. Ondřej Riebauer, 51. Vojtěch Pfaur, 51. Tomáš Nushart, 57. Vojtěch Teslík

Rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga

Vyloučení: 1:5

Využití: 1:1

Diváci: 59

Zásahy brankářů: David Stojka 21 - Max Andreas Minev 22

Po třetinách: 2:2, 1:4, 4:6

13.kolo - ne 18.11. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Exelsior Havířov
8:4

11. Jakub Pecha, 12. Miloš Tyl, 40. Miloš Tyl, 41. Ondřej Riebauer, 43. Miloš Tyl, 44. Matěj Stůj, 46. Miloš Tyl, 49. Tomáš Nushart

Rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad

Vyloučení: 2:0

Využití: 0:0

Diváci: 160

Zásahy brankářů: Max Andreas Minev 21 - Denis Jasiok 29

Po třetinách: 2:1, 1:3, 5:0

14.kolo - pá 23.11. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Start98
6:9

2. Vojtěch Teslík, 14. Jan Louvar, 26. Miloš Tyl, 30. Jakub Pecha, 40. Vojtěch Teslík, 42. Vojtěch Teslík

Rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga

Vyloučení: 3:0

Využití: 0:1

Diváci: 88

Zásahy brankářů: Milan Horáček 17, Oskar Blaha 6 - Martin Frühbauer 33

Po třetinách: 2:3, 3:4, 1:2

15.kolo - ne 25.11.
Petrovice - Kanonýři Kladno
8:5

5. Miloš Tyl, 8. Jakub Pecha, 24. Jakub Pecha, 30. Jan Louvar, 33. Vojtěch Teslík

Rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček

Vyloučení: 1 + Lukáš Hrubý (PET) OS:1

Využití: 1:0

Diváci: 50

Zásahy brankářů: Roman Ciompa 33 - Oskar Blaha 18

Po třetinách: 1:2, 4:3, 3:0

16.kolo - ne 16.12. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Florbal Ústí
17:00
10.kolo - čt 20.12. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov
19:30
17.kolo - ne 23.12.
Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
 
18.kolo - so 5.1.
Slovan Havířov - Kanonýři Kladno
 
19.kolo - ne 13.1. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Náchod
 
20.kolo - so 19.1.
Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno
 
21.kolo - pá 25.1. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Č. Budějovice
17:00
22.kolo - ne 27.1.
BLACK ANGELS - Kanonýři Kladno
 
23.kolo - so 2.2.
Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno
 
24.kolo - ne 10.2. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - 1. MVIL Ostrava
17:00
25.kolo - so 16.2. - SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno - Bivoj Litvínov
19:00
26.kolo - so 23.2.
Exelsior Havířov - Kanonýři Kladno