logo

Nábor

Kanonýři Kladno jsou největším florbalovým klubem ve středočeském kraji, který má všechny mládežnické chlapecké kategorie. Mužský A-tým hraje naši druhou nejvyšší soutěž s ambicemi vrátit se do soutěže nejvyšší, kde již dvakrát působil.

Florbalový klub Kanonýři Kladno hledá mladé hráče a hráčky pro doplnění svých týmů. Ti, co se chtějí poprat o vítězství, baví je sportovat a chtějí se stát součástí dobrého týmu, mají u nás dveře otevřené.

  • Kam přijít?

Na kterýkoliv trénink vaší věkové kategorie. Na stránkách jednotlivých družstev jsou rozpisy tréninků včetně časů a místa konání a jsou zde i kontakty na trenéry.

  • Do jaké věkové kategorie - do jakého družstva - vaše dítě patří?

přípravka - do 8 let

elévové - 9 až 10 let

mladší žáci - 11 až 12 let

starší žáci - 13 až 14 let

dorost - 15 až 16 let

junioři - 17 až 18 let

Všechny mládežnické kategorie jsou společné pro chlapce i dívky. Pro stanovení věku hráče je rozhodující věk, který dosáhne v kalendářním roce začátku příslušné soutěže.

  • Co si vzít s sebou?

Florbalovou hůl a vhodné oblečení, tedy halovou obuv, tričko a kraťasy či trenýrky.

  • Co hráče (vaše dítě) čeká?

Pestré a všestranně zaměřené tréninky se specializací na florbal, spousta zábavy, spoluhráči, kamarádi. Tréninky probíhají pod vedením zkušených realizačních týmů složených z trenérů, vedoucích družstev, odborných asistentů i zdravotníků školených na PP.

  • A co zápasy?

Samozřejmě. Každé družstvo včetně těch nejmladších hraje svoji dlouhodobou soutěž a každý hráč má šanci, poprat se o místo v sestavě a zažít si boj o výsledek a slastný pocit z vítězství.

Kanonýři Kladno je největším florbalovým klubem ve středočeském kraji, který má všechny mládežnické chlapecké kategorie a nově též družstvo dorostenek. Mužský A-tým hraje  v sezóně 2015/2016 1. ligu mužů. Naší prioritou je práce s vlastními odchovanci a jejich příprava pro A-tým. Je možné, že právě Vás syn (dcera) bude za pár let hájit barvy našeho klubu v Extralize.

Stačí se obrátit na klubový e-mail sekretariat@fbckladno.cz nebo na sekretáře klubu Jana Buka na tel.: 602 750 324 a nebo zajít na některý z tréninků, jak shora uvedeno.

Muži A

ikona
Spartak Pelhřimov - Kanonýři Kladno
(2:1,4:2,3:1)
  | sobota 16.9.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 
Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov ( ) neděle 24.9. 16:00
 

Krátké zprávy

Mladší žáci jedou...

- ...v neděli na "mistrák". Potvrzení účasti pokud již neproběhlo na výzvu prosím zde: jan.hollmann@seznam.cz včera - 21:34

Email MLŽI B

- E-mail na Hollmesse: jan.hollmann@seznam.cz (12.9.2017 - 18:05)

PŘÍPRAVKA

- Přípravka se sejde k prvnímu tréninku v pondělí 18.9. v 16:00 ve SH BIOS. (4.9.2017 - 16:06)

"Céčko" nesestupuje!

- Muži C ve čtvrtek doma porazili v zápase o udržení Wizards DDM Praha 10 C 11:7 a i příští rok si tak zahrají PH+SČ ligu mužů. (5.5.2017 - 21:14)

Zápas o setrvání v lize

- Muži C dnes odehrají od 20:30 v přetlakové SH Kladno (12. ZŠ) zápas s Wizards DDM Praha 10 C. Vítěz tohoto zápasu setrvá i pro příští sezónu v PH+SČ lize mužů, poražený poputuje o ligu níž. PŘIJĎTĚ PODPOŘIT KANONÝRY V NEJDŮLEŽITĚJŠÍM ZÁPASE SEZÓNY! (4.5.2017 - 11:55)

- Přípravy druhého ročníku Dne Kanonýrů jsou v plném proudu. V kalendáři si už teď můžete modře zaškrtnout datum 10.6. ;-) (30.1.2017 - 10:28)

Anketa 
 

 


 

 

 

 

Šfl Kladno

Copyright © 2017 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál